banner851

banner614

“DÜZCE HALKININ HUZUR VE GÜVENLİĞİ İÇİ GÖREV YAPIYORUZ”

banner619

Düzce İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Jandarma Teşkilatının 182. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Düzce Valisi Cevdet Atay’ı makamında ziyaret etti. Vali Atay, Albay Çetinkaya’ya Düzce İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin Düzce’de yaptığı başarılı çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

banner846
Gündem 14.06.2021, 14:15 14.06.2021, 18:29
1198
banner844

2016 yılında İçişleri Bakanlığına bağlanan Jandarma Teşkilatı, vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla 182 yıldır gece gündüz görev yapıyor. Jandarma Teşkilatının 182. Kuruluş yıldönümü tüm yurt genelinde olduğu gibi Düzce’de de koronavirüs salgınının gölgesi altında çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Jandarma Teşkilatının 182. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında sabah saatlerinde Anıtpark meydanında düzenlenen törenin ardından İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya ve komuta kademesi, Düzce Valisi Cevdet Atay’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Düzce Valisi Cevdet Atay’a sorumluluk alanları içinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi veren Albay Çetinkaya, Düzce’de Jandarma birimlerinin halkın huzur ve güvenliği için zaman mefhumu gözetmeksizin 7/24 görev başında olduğunun altını çizdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Atay, “Jandarma Teşkilatımızın 182. Kuruluş yıl dönümünü kutluyor, görevlerini başarıyla yerine getirirken şehit olan jandarma mensuplarımızı rahmet ve şükranla anıyor, gazilerimize de sağlık ve esenlikler diliyorum. Büyük fedakarlık, sabır ve cesaretle görevlerini sürdüren tüm Jandarma personelimize de aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)