banner851

banner614

"DÜZCE İÇİN EN ÇOK ÇALIŞAN ONLAR"

banner619

Fen İşleri Müdürlüğü personelini ziyaret eden Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, "Sahadaki emekleri ile Düzce için en çok çalışan birimlerimizden biri Fen İşleri personelimizdir." dedi.

banner846
Gündem 04.02.2020, 16:25 04.02.2020, 17:29
1626
banner844
Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan personelini öğle yemeğinde ziyaret etti. Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bulunan hizmet binasında personelle buluşan Başkan Özlü, çalışanlarla tek tek tokalaşarak hatırlarını sormayı ihmal etmedi.

"Çalışma disiplinleri için teşekkür ediyorum"
Düzce Belediyesi'nin çalışmalarındaki başarısının personelin emeği ve çalışma disiplinine doğrudan bağlantılı olduğunu ifade eden Başkan Özlü, "Sahadaki emekleri ile Düzce için en çok çalışan birimlerimizden biri Fen İşleri personelimizdir. Düzce Belediyesi'nin vatandaşlarımız için yaptığı yatırım, proje ve hizmetleri hızla hayata geçiren personelimizi ziyaretlerimize devam ediyoruz. Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bulunan hizmet binamızda çalışanlarımızın misafiri olduk, her birine emekleri ve çalışma disiplinleri için teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum." dedi.

Bir süre işçilerle sohbet eden Başkan Özlü, kendisine iletilen talepleri de büyük bir dikkatle dinleyerek not aldı.
Yorumlar (7)
can 1 yıl önce
yakında kıyım var 250 kişi işten çıkarılacak onun için bağlama yapıyor.
CAN.D 1 yıl önce
sayin özlü DÜZCEMIZDE ELETIRIK TELERINI NEDEN YER ALTINA ALINMAZ ALT YAPI ÜST YAPI BERBART BI DEPREM OLSUN O TIRAFO KABLOLAR KACTANE EV FABRIKA YANAR DÜSÜN
çamur 1 yıl önce
Bizde yedik
Duzceli 1 yıl önce
Şakami yapiyosunuz sayin özlu..belediye düzcede varmi..ne dogru duzcede..
Sezgin 1 yıl önce
Yarın yarısını işten çıkarmasın
Düzceli 1 yıl önce
Notlarına alsa ne yazar yarin işi bitince kapıyı gösterir,özlüde kışın işten çıkamalar yaptı dahada güvenilecek yanı yok bence.Performans arıyorsan yanındakilerinin kültür müdürlük binasında okey oynama performansına bakın.
Emre 1 yıl önce
evet perosneliyle ilgilsniyor
24°
kapalı