banner851

banner614

DÜZCE İÇİN GÜN BELLİ OLDU!

Düzce'de yeni hafta kar yağışı ile başlayacak. 14 Ocak Pazar günü itibariyle karla karışık yağmur şeklinde etkisini göstermeye başlayacak olan kar yağışının, Pazartesi günü lapa lapa yağması bekleniyor. Hava sıcaklığı hissedilir derecede azalacak.

banner619
Gündem 12.01.2018, 11:32 12.01.2018, 16:49
15926

Meteoroloji duyurdu... Düzce yine beyaza bürünecek...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Düzce'de hafta sonunda yağmur ve karla karışık yağmur, yeni haftanın ilk gününde ise kar yağışı beklendiğini bildirdi.

Bugün etkili olmaya başlayan ve yarın da devam edecek yağmurun, 14 Ocak Pazar günü karla karışık yağmur şeklinde yağması bekleniyor. Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklığı da yeni yağışlı hava dalgası ile hissedilir derecede azalacak.

Önümüzdeki 3 günde yağışların genellikle karla karışık yağmur ve kar şeklinde görüleceği Düzce'de sıcaklıkların en yüksek 3, en düşük -1 derece olacağı tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olmak üzere yağışların kuvvetli olması bekleniyor.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (13)
düzce aşkı 4 yıl önce
perşembe cuma kar var okulun son günü ve son 1günü
genç 4 yıl önce
cuma karlı telf de televizyonda saganak kar var
veli 4 yıl önce
gençler trt haber uyardı bikere uyardıydı tutu yarin kar geliyo sevinin
veli 4 yıl önce
gençler televizyonda dedi yarın kar geliyo uyardı trt haber kara kavuşcz
ögrenci 4 yıl önce
aynen kar 20 sinden sonra tipiyle geliyomuş ve günlerce sürcekmiş yani pazar başlıyo
Kamuran Aygün 4 yıl önce
Dışarda şuan lapa lapa GÜNEŞ Lİ hava
öğrenci 4 yıl önce
Dört gözle bekliyorum....
Melih 4 yıl önce
sevgili @üzücü ismi ile yorum atan şahıs.Olmayan eğitim sistemiyle dehalar yaratan ülkelere rakip olamazsınız.Tembelliğe alışmak ile hiçbir alakası yok.Siz öğrenciye robotmuş gibi yalnızca ezber bilgileri dayatırsanız beyin göçü de olacak,okumayan (daha doğrusu sisteme yenik düşen) de çok olacak.Sizin bahsettiğiniz şey eğitim değil yalnızca kölelik.Neyse o yorumu atacak zeka düzeyindeki birine bu kadar şey yazmam bile fazla...Umarım kısa zamanda gözünüzü açarsınız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın