banner851

banner614

DÜZCE İLGİSİZLİKTEN KAYBEDİYOR

Amatör Spor Kulüpleri Federasyon (ASKF) Başkanı Erdoğan Bıyık, Düzce’nin spor yatırımlarında geri planda kalmasının en büyük nedeni olarak ilgisizliği işaret etti. Bıyık, şehrin modern tesislere kavuşması için topyekün hareket edilmesi gerektiğini kaydederek, herkesi elini taşın altına koymaya davet etti.

banner619
Gündem 31.10.2016, 14:18 01.11.2016, 16:24
962
DÜZCE İLGİSİZLİKTEN KAYBEDİYOR

DÜZCE, ELİNDEKİYLE YETİNMEK ZORUNDA KALIYOR

Düzce’de spor camiası ve vatandaşların talebi olan spor yatırımlarına beklenen yanıt yıllardır verilemiyor. Yanı başımızdaki iller parmakla gösterilecek düzeyde stadlara ve spor salonlarına kavuşurken, Düzce, devlet tarafından program dahilinde yapılan hizmetlerle yetinmek zorunda kalıyor. Artık ihtiyaca cevap vermeyen 18 Temmuz Şehir Stadyumu'nun miadını doldurduğu ortadayken, yeni bir stat için ilin idarecilerine ve hükümet temsilcilerine büyük görevler düşüyor.

BIYIK'TAN ÖNEMLİ TESPİTLER...

Sadece illere değil ilçelere bile yapılan modern şehir stadına uzun yıllardır kavuşmayı isteyen Düzce'de bunun için ortak hareket edilmesi gerektiğine dikkat çekildi. Düzce’nin yıllardır mevcut tesis ve yapılarda spor faaliyetlerini sürdürmesine sessiz kalınması hakkında Amatör Spor Kulüpleri Federasyon (ASKF) Başkanı Erdoğan Bıyık haber ekibimize özel açıklamalarda bulundu. Bıyık, eksiklikteki en büyük etkeni Düzce’nin siyasiler kanalıyla Ankara’da gereken çalışmaları talep etmemesini gösterdi.

DÜZCE’NİN GENÇLİĞİNE SAHİP ÇIKILMALI”

Mevcut imkanların yetersizliğini ifade eden Bıyık, Düzce’nin kaderi haline gelen kişisel gayretlerle bir şeyleri değiştirme çabasından vazgeçilerek Düzce’nin gençliğine sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

Federasyon olarak Düzce’de sporun gelişmesi için gösterdikleri çabada yalnız kaldıklarından yakınan Bıyık, benzer durumun Düzce’de spor yatırımlarına yansıdığını kaydetti.

'İLK ÖNCE DÜZCE' DİYEREK MÜCADELE EDİLMELİ”

Bıyık, sporda gelişmenin sağlanması için şunları ifade etti: “Herkesin taşın altına elini koyup konunun üzerine gitmesi gerekiyor. Milletvekillerimizin ve Bakanımızın bizi araması gerekiyor. Herkesin çaba göstermesi gerekiyor. “İlk önce Düzce” diyerek bu yolda mücadele verilmesi gerekiyor.”

Yorumlar (13)
Mert 5 yıl önce
Erdoğan bey, futbolun içinde de bir sürü problem var. Bir sürü sıkıntılar var. Bir sürü rahatsız edici olay ve insan var. Hangi biriyle ilgileniyorsunuz, hangi sorunu çözdünüz. Aksine birilerine sahip çıkarak , arkalarında durarak birçok problemi gözardı ediyorsunuz. Elinizin altındaki futbola Bile sahip çıktığınız söylenemez. Ancak problemleri görmezden gelip işlerin yürümesini istiyorsunuz. Çok üzücü...
hakan 5 yıl önce
laf ola beri gele. hangi projeleri hazırladınız da nereden geri döndü. yapmadılar etmediler lafları artık prim toplamıyor...
Başkana 5 yıl önce
Erdoğan Başkan gerçekten kaliteli bir adamdır ve ne yapıyorsa ne düşünüyorsa mutlaka bir bildiği vardır. Düzceye ve spora verdiği önemde ortadadır. Kimse hakkını yemesin
FUTASKF 5 yıl önce
Sayın başkan siz ancak futbol adına konuşabilirsiniz. Demecinizde de zaten tesis vurgusunda stadyumdan başka bir şeyi söylemiyorsunuz. Sizin ünvanınız ve kurumunuzun adı " ASKF" yerine " FutbolASKF" olmalıdır. Sizde biliyorsunuz ki diğer amatör spor branşları şahsınızın umurunda değildir. O nedenledir ki salon sporlarına gönül veren insanlar olarak ASKF'yi futbol odaklı bir yapı olmasından dolayı hiç bir zaman ciddiye almadık almayacağız da.
hikaye 5 yıl önce
kim çıkardı 3.lige zaferim.pes artık ne alaka
Yönetici 5 yıl önce
Sayın bıyık ilgisiz ilgisizlik diyorsun da. Seninde yakın çevrende gerçekleşen, olmaması gereken davranış ve hareketler karşısında pek ilgili davranıp gerekeni yaptığın söylenemez. İstersen bunu da bi düşünmelisin...
zafer 5 yıl önce
ah başkan ah.üçünçü lige bu takımı kim çıkardı.sen ve rahmetli sedat demirağ. ama düzce bunu bilmez.o günün yönetiminin dili olsada bir konuşsa. senin heykelini anıtparka dikmeli.ama ben biliyorum.beni sakın sormayın.
Sporcu 5 yıl önce
Gençlik Spor İl Müdürüne hiç bir yerden tepki yok. Herkes memnun. Yan sahaya ek tribün yapılmadı. Şıralık stadındaki eksiklikler hala giderilmedi Beyköy maçlarını Kaynaşlı'da oynuyor. Erdoğan Bıyık spor taban birlikleri ile bir araya gelip tepkisini göstermeli
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın