banner851

banner614

DÜZCE PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI

banner619

Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesi tarafından her yıl geleneksel hale getirilen bayramlaşma töreni Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün katılımıyla Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Yapılan konuşmalarda birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlar geçirilmesi temennisinde bulunuldu. Bakan Özlü burada yaptığı konuşmasında Şanlıurfa Suruç’ta seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyati yapan AK Partililere yapılan saldırıyı kınayarak bunu yapanların adalet önünde hesap vermelerini diledi.

banner846
Gündem 15.06.2018, 11:41 15.06.2018, 16:33
695
banner844

Ramazan Bayramı nedeniyle, Düzce Valiliği ve Düzce Belediyesince her yıl geleneksel hale getirilen bayramlaşma töreni Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.Bayramlaşmaya Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, siyasi partilerin milletvekili adayları ve temsilcileri, kurum müdürleri, oda başkanları, sivil toplum örgütü temsilcileri, işadamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.Törende bayramlaşmanın ardından Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay katılımcılara hitap etti.“Siyasi görüşlerimiz ayrı olsa da birlik ve beraberlik içindeyiz”
Törende konuşan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, şunları kaydetti:

"Dün Şanlıurfa Suruç’ta yapılan saldırıda hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum. Yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyorum. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Hiçbir siyasi görüş insan hayatını hiçe sayacak kadar güçlü değildir. Bu saldırıyı yapanların adalet önünde hesap vermelerini diliyoruz. Burada çok güzel bir topluluk var. Hep birlikte bayramımızı kutluyoruz. Siyasi görüşlerimiz ayrı olabilir ama bayramlarda birlik ve beraberlik içinde bayramımızı kutluyoruz. Düzce çok farklı kesimlerden insanların yaşadığı bir şehirdir. Balkanlardan gelenler var her yerden gelen var. Bugüne kadar Düzce’de bu demokratik yapıda hiçbir kavga yaşanmamıştır. Düzce Türkiye için örnek bir şehirdir. Farklı kültürlerin bir arada yaşanabilmesi açısından. Bayramınızı tebrik ediyor nice bayramlara erişmeyi temenni ediyorum."Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay da yaptıkları kısa konuşmalarla tüm Düzcelilerin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak birlik ve beraberlik içinde nice bayramlara erişilmesini temenni etti.“Benden yana helal olsun, siz de hakkınızı helal edin”
AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan ise törende yaptığı bayramlaşma konuşmasında helallik isteyerek şunları kaydetti:

“İlk önce İslam dünyasında kanın savaşın durduğu nice bayramlara Allah bizi kavuştursun. Bu bayramlaşmanın benim için ayrı bir önemi var. Uzun yıllar siyasete girdiğimiz günden bu yana birlikte beraber çok güzel işler yaptık. Biz bu görevleri yaparken tabii ki hizmet yolunda çok büyük mücadele ettik. Birbirimizin gönlünü kırmış olabiliriz ama bu bilerek yapılmış işlerden değildir. Ben sizlerden helallik istiyorum. Ben size helal ediyorum. Siz de bana hakkınızı helal ederseniz çok memnun olurum. Nice bayramlarda görüşmek dileğiyle hayırlı bayramlar.”

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (5)
Duzceli 81x81 3 yıl önce
Fevai bey sen duzce nın yolunu biliyonmu dönüşümü memleketine
Baby Face 3 yıl önce
Ne güzel protokol müdürler elit tabaka vatandaş dert yükü bayram gelmiş neyime size iyi bayramlar
Vatandaş 3 yıl önce
İlimizde bir parti genel başkanına tezekli saldırı yapılırken neredeysiniz !
1- 3 yıl önce
Devletimin memuru olan koskoca valisi bir partinin bayramlaşma merasimi senin toplantısı benim koşturmaktan telef oldu yazık
Vatandaş 3 yıl önce
Allah birlik ve beraberliğinizi bozmasın hayırlı bayramlar devlet millet el ele
15°
parçalı bulutlu