banner851

banner614

DÜZCE PROTOKOLÜ BEKLENTİLERİNİ DİNLEDİ

banner619

Düzce protokolü, uluslararası öğrencilerin katılımıyla Erguvan Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

banner846
Gündem 20.12.2019, 16:47 20.12.2019, 17:50
525
banner844
Uluslararası Öğrenci Derneği'nin katkılarıyla, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, TSO Başkanı Tuncay Şahin ve Uluslar arası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Başkanı Dr. Mehmet Ali Bolat ile dernek üyesi gençlerin katılımıyla Erguvan Sosyal Tesisleri'nde kahvaltı organizasyonu düzenlendi. Farklı ülkelerden Türkiye'ye, Düzce Üniversitesi'ne öğrenim için gelen gençler, il protokolü ile buluşmanın heyecanını yaşarken buluşmaya vesile olan başta Vali Dağlı olmak üzere Başkan Özlü ve DÜ Rektörü Prof. Dr. Çakar'a teşekkürlerini iletti.

Sohbet ortamında geçen buluşmada gençlerle yakından ilgilenen protokol üyeleri, üniversite öğrencilerinin beklenti ve taleplerini dinledi. Kahvaltı sonunda gençlerle günün anısında toplu fotoğraf çektirildi.
Yorumlar (2)
Rektör 2 yıl önce
Rektörümüz çok arkada kalmış , pek onemsememişler
Adam1 2 yıl önce
Yahu güldürmeyin insanı Allah aşkın öğrencilerin tamamı ne kadar cahil eğitim eksikliği olan afrika yada orta asya ülkelerinden gelen fakir fukara kısmı tek bir tane örnek avrupalı öğrenci bulamazsınız bu rektörle bu işler olamaz.
19°
açık