banner851

banner614

DÜZCE SOKAĞA DÖKÜLDÜ

banner619

AK Parti, anayasa değişikliği paketi halkoylamasında Düzce’den aldığı yüzde 71 “evet” oyunun sevincini Anıtpark Meydanı’nda yaşadı. Kutlamada konuşan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü,“Düzce yeni bir destan yazdı. Bu başarı, Ankara’nın batısındaki illeri arasına baktığımızda Düzce Batı’nın birincisidir” dedi.

banner846
Gündem 17.04.2017, 10:09 18.04.2017, 10:18
1339
banner844

Düzce’de yüzde 71 ile “evet” oyunun çıkması AK Partili siyasileri meydanlara döktü. Anayasa değişikliği paketinin halkoylamasından “evet” oyu ile geçmesinin ardından Düzce’de de coşku ile kutlandı.

Oy sayma işleminin tamamlanmasının ardından Türk Bayrakları ve “evet” yazılı flamalarla Anıtpark Meydanı’na gelen vatandaşlar halk oylamasından çıkan “evet” sonucunu kutladı.

Havai fişek gösterisinin de yapıldığı kutlamaya Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir ve Fevai Arslan, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve ilçe belediye başkanları ile birlikte teşkilat üyeleri katıldı.

“Düzce Batı’nın birincisidir”
Kutlamada konuşan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, şimdiye kadar Düzce’de hiçbir siyasi partinin hiçbir seçim ortamında bile böle bir kalabalığı toplayamadığını belirtti.

Özlü “Düzce yeni bir destan yazdı. Türkiye ortalamasının 20 puan üzerinde bir başarı elde etti. Bu başarı, Ankara’nın batısındaki illeri arasına baktığımızda Düzce Batı’nın birincisidir. Sizleri tebrik ediyorum. Bu başarıda emeği geçen teşkilat mensuplarımızı kutluyorum” diye konuştu.

“Bizi mahcup etmediniz”
AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ise şöyle konuştu:

“Bizler bu kadroyla sizlerin huzuruna geldik, sizlerden oy istedik. Siz de verdiniz. Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de bizi yalnız bırakmadınız. Bu teşkilatlar her seferinde Türkiye’de hep ilk 10’un içinde oldu. Yine bu sefer Batı’da hiçbir il Düzce’yi geçemedi. Bizi mahcup etmediniz. Düzce yine yüzde 71 ile oyunu Recep Tayyip Erdoğan’a hediye etti ve kale olduğunu ispat etti.”

AK Partili Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Fevai Arslan ve Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş de yaptıklar konuşmalarda halkoylamasında “evet” oyu veren de vermeyen de tüm vatandaşlara teşekkür etti.

Yorumlar (16)
Metin 4 yıl önce
Demokrasi ve medeniyetin başkentidir Düzce, kutlamaları tüm Düzceli haketti. Şimdi rehavete kapılmayalım ve asgari ücret aldığımız işin başına dönelim ya da fındık fındık diye sızlanmaya devam edelim
ewet. 4 yıl önce
evetler nerde gelişmemiş iller var oralarda çoğunlukta.mesela gümüşhane bayburt yozgat çankırı.....belki gelişip hayır çıkartan ist.lu yakalar diye ümit ediyoruz artık.vatan hainlerinin illerini hesaba katmıyorum.
Gümüşovalı 4 yıl önce
Hukuksuzluk yapmadan kazansaydiniz da kutlasaydiniz ya neden oy hırsızliğı yapıldı utanacağınız yere kutlama yapıyorsunuz.iyiki hayır demışim içim rahat alnım açık
Keleş olmasa 4 yıl önce
Tulum çıkardı, yüzde 30 onun yüzünden kayıp.
eray 4 yıl önce
sayın keleşin bu rakamda katkısı yoktur....hatta engeli bile vardır.
ankadaki düzceli 4 yıl önce
Size rağmen Düzce Reisine sahip çıktı.
Çekilin artık yeter..!
Özkann 4 yıl önce
İçimde kaldı sölemeden yapamıcam zoruna gidenin yemek borusuna gitsinn
özkana 4 yıl önce
bence sen biraz ceviz ye...
halktan biri 4 yıl önce
%100 eminim ki düzceli hiç bir vatandaşımız bu kutlama yapan siyasilerin kara kaşına kara gözüne bakıp oy vermemiştir.Tüm oylar reise verildi. Ama Ayşe Keşir'i ayrı tutmakta fayda var, kendisi çok çalıştı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın