banner851

banner614

“DÜZCE TARIM RAPORU” BAKANLIKTA

banner619

MÜSİAD 97. Genel İdare Kurulu Toplantısı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş’in katılımıyla Aksaray’da yapıldı. MÜSİAD Düzce Şubesi yönetimi, toplantı öncesi fındık başta olmak üzere Düzce’de gıda, tarım ve hayvancılık alanında yaşanan sorun ve çözüm önerilerinin yer aldığı raporu bakanlık temsilcilerine sundu.

banner846
Gündem 13.10.2017, 13:48 13.10.2017, 15:25
769
banner844

Müstakil Sanayiciler ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) 97’ncisini düzenlediği Genel İdare Kurulu toplantısını Aksaray Şubesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş’in katılımıyla yapılan toplantıya MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu ve yönetim kurulu üyelerinin Mescid-i Aksa ziyareti sebebiyle Şube Başkan Yardımcısı Serkan Verep ve Şube Müdürü Fatih Güngör katılım sağladı.

“Gıda, tarım ve hayvancılık” konularının ele alındığı toplantı ile ilgili yazılı bir değerlendirmede bulunan MÜSİAD Düzce Başkan Yardımcısı Serkan Verep, “Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Daniş’in katılımıyla “Gıda, tarım ve hayvancılık” konusu üzerine toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantı öncesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yetkisi dâhilinde yer alan üyelerimizin yaşamış olduğu ve ilimizde bulunan sorunlar ve çözüm önerileri üzerine hazırlamış olduğumuz raporu takdim ettik. Raporumuzda fındık arazilerine verilen desteklemeler, TMO’nun fındık alımındaki rolü, ilimizde bulunan sulama kanallarının durumu ve hayvancılık ve hayvancılık sahaları ile ilgili yaşanan sorunlara değindik.” ifadelerini kullandı.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (4)
DÜZCELİ 4 yıl önce
Evlere şenlik bir İl müdürümüz var ki sormayın gitsin.Tarım İl Müdürlüğü olmuş tam bir cadı kazanı.Herkes birbirinin kuyusunu kazmak ile meşgul.Sabah akşam sosyal medyada haber paylaşma yarışı.Üreticiyi düşünen bir Allah kulu varsa buyrun.
Maho Ağa 4 yıl önce
Tarımda ki en büyük sorunlardan biri amerikan kelebegidir ve bu konunun inşAllah dile getirildiğini düşünüyorum
YIĞILCALI 4 yıl önce
AH BE GARİP YIĞILCA SENİ KİM DÜŞÜNECEK ZİRAAT ODASI DÜŞMÜŞ PARA DERDİNE HALKTAN ALACAK TOPLAMA PEŞİNDE.
Düzce kamuoyu 4 yıl önce
Arkadaşlar,benbu müsiad'ın son 10 yılda düzce için hangi projelere imza atmışlar,Lütfen komuoyuna liste halinde açıklama yapabilirlermi!