banner614

DÜZCE TSO’DAN ANLAMLI KLİP…

banner619

Düzce’de halkın evde kalmaya teşvik edilmesi amacıyla kamu kurumlarının yanı sıra sivil toplum kuruluşları da farkındalık amacıyla çeşitli etkinliklere imza atıyor. Bu kapsamda Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan video klipte, “Halkımızın yanınızdayız” denilerek Düzce’de yaşayan vatandaşlara “evden çıkmayın” çağrısı yapıldı.

banner846
Gündem 04.04.2020, 15:23 04.04.2020, 15:30
3937
DÜZCE TSO’DAN ANLAMLI KLİP…
banner844

Tüm dünya genelinde küresel bir kriz haline gelen koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye’de tedbirler en üst seviyeye çıkarılırken, kurallara uyulması için her kesimden destek geliyor.  

Bilindiği Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüsü hızla yayılarak dünya çapında küresel krize dönüştü. Salgın nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı Türkiye’de gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Salgının önüne geçmek için başta Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı olmak üzere devletin tüm kurumları teyakkuza geçerken, vatandaşların koyulan yasak ve kurallara uyması isteniyor.

Düzce TSO da hazırladığı video klipte vatandaşlara evlerinden dışarıya çıkmamaları çağrısında bulundu. Koronavirüs salgınına dikkat çekmek için hazırlanan klipte, “Bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 61 yılda olduğu gibi, bugünde Düzce halkının yanında” mesajı verildi.

Hazırlanan klip Düzce’de vatandaşların büyük ilgisini çekti.

Yorumlar (1)
Yorumcu 1 yıl önce
Halkin uanindaysaniz kuru gurultu yapmayin evinde ac oturanlara uardim edin.ucuz kahramanlar
25°
açık