banner851

banner614

DÜZCE TSO’DAN ZORUNLU AÇIKLAMA

Ankara Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin Bakanlar Kurulu kararı ile 2018 yılına ertelenmesi Düzce'de Ekim ayında yapılacak seçimler için de benzer bir kararın alınıp alınmayacağı sorusunu gündeme getirdi. Haberimizin ardından gözlerin çevrildiği Düzce TSO’dan konuya ilişkin açıklama geldi.

banner619
Gündem 18.09.2017, 16:49 20.09.2017, 10:40
1111

Ekim ayında başlaması beklenen Ankara Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri için sürpriz bir gelişme yaşandı. Bakanlar Kurulu tarafından seçimler 2018 yılının nisan ayına ertelendi. 

Bu erteleme, gözleri önümüzdeki ay başlayacak Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Seçimleri’ne çevirdi. Oda yönetimine girmek isteyen işadamlarının harıl harıl çalışmalarını sürdürdüğü şu günlerde Ankara TSO için gelen bu haber, “Düzce’de de tarihte değişiklik olur mu?” sorusunu akıllara getirdi.   
Düzce TSO’dan açıklama
Haberimizin ardından telefon yağmuruna tutulduğu öğrenilen Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'ndan konuya ilişkin yazılı açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada, “Ankara Ticaret Odası'nın Ekim-Kasım 2017 tarihlerinde yapılması planlanan Oda Organ Seçimleri, Bakanlar Kurulunun 10824 sayılı kararıyla Nisan 2018'e ertelenmiştir. Erteleme kararı sadece Ankara Ticaret Odası'nı kapsamakta olup, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nın seçim takvimini etkilememektedir. Dolayısıyla; Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Oda Organ Seçimleri, planladığı gibi 22 Ekim 2017'de gerçekleştirilecektir.” denildi.

Haber:C.ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (2)
TÜCCAR 4 yıl önce
BU SEÇİM TARİHİNDE YAPILMALI VE DÜZCENİN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEK EKİP İŞBAŞI YAPMALI. BU YÖNETİMLERDEN BİRŞEY ÇIKMAZ. EMEKLİ KAHVESİ GİBİ. KAVGA GÜRÜLTÜ BOL İCRAAT YOK.
rıza 4 yıl önce
Sanki ülke ekonomisine yön veren oda Düzce TSO.
Ertelense ne ertelenmese ne. Aynı tas aynı hamam.