banner851

banner955

DÜZCE VALİLİĞİ AÇIKLADI...

Meteorolojinin buzlanma ve don uyarısının ardından Düzce Valiliği, il genelinde okulların yarın da (20 Ocak Perşembe) tatil edilmesi kararı alındı. Ayrıca engelli ve hamile kamu çalışanlarının da yarın idari izinli sayılacağı belirtildi.

Gündem 19.01.2022, 16:43 19.01.2022, 16:52
3013
DÜZCE VALİLİĞİ AÇIKLADI...
banner986

Düzce’de etkisini devam ettiren yer yer kuvvetli kar yağışı, yarından itibaren yerini soğuk havaya bırakacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Düzce ve çevresi için, don ve buzlanma uyarısı yapıldı.

Meteorolojinin bu uyarısını dikkate alan Düzce Valiliği, 20 Ocak 2022 tarihinde de okulların bir gün arayla tatil edilmesi kararı aldı. Düzce Valisi Cevdet Atay alınan kararı, Düzce Valiliği’nin resmi twitter adresinden, “İlimizde devam eden kar yağışı ve olası buzlanma nedeniyle,  20 Ocak 2022 Perşembe günü il genelinde eğitim - öğretime 1 gün ara verilmesine,  engelli ile hamile kamu çalışanlarının idari izinli sayılmalarına, karar verilmiştir” ifadeleri ile Düzce kamuoyuna duyurdu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (3)
memur 4 ay önce
Sayın Vali bey;Engellilere tatil deiniz ama bunun bir kotası yokmu.Engelli ama halı sahada top koştururken engeli yok.Engelli ama o tatil ettiğiniz gün sağda solda piknik yapıp durum yapıyor sonra onun işini başkası yapıyor.Hamileleri anladıkda bu engel tatili neye göre veriliyor.Bi derecesi olmalı.
Duzceli 4 ay önce
Hadi yine iyisiniz baskanim. Valilik size 24 saat daha kazandirdi. Su konutlarin ara yollarkni da acsaniz
sevgi 4 ay önce
Belediye 1 tane bile yol açamayınca valilik tatil yapmak zorunda kaldı. Yazıklar olsun.
19
parçalı bulutlu