banner851

banner614

DÜZCE VALİLİĞİ: TEŞEKKÜRLER DÜZCE!

banner619

Düzce Valiliği, yayınlanan genelgeler sonrası toplanan İl Olağanüstü Umumi Hıfsızsıhha Meclisi’nce alınan kararlar doğrultusunda uygulanan koronavirüs tedbirlerine ilişkin yaptığı açıklamada, hem kendi sağlığı hem de toplum sağlığını korumak için mecbur olmadıkça evlerinden çıkmayan ve alınan önlemleri hoşgörü ile karşılayan vatandaşlara teşekkür etti.

banner846
Gündem 15.04.2020, 17:00
5994
DÜZCE VALİLİĞİ: TEŞEKKÜRLER DÜZCE!
banner844

Düzce Valiliği, koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan önlemlere uyan vatandaşlara yaptığı açıklama ile teşekkür etti.

Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında devletin aldığı kararlar doğrultusunda, Vali Dr. Zülkif Dağlı’nın başkanlığında değişik zamanlarda toplanan İl Olağanüstü Umumi Hıfsızsıhha Meclisi’nin toplum sağlığının korunması amacıyla alınması gereken tüm önlemleri karara bağladığı ve hızlı bir şekilde Düzce’de de hayata geçirildiği bildirildi. Açıklama şöyle devam etti:

“İlimiz merkez ve ilçelerde yayaların daha fazla bulunduğu veya işlek olan yerlerde sosyal hareketliliği azaltmak amacıyla yürüyüş, gezinti vb. amaçlı giriş ve çıkışlar sınırlandırılmış, sadece zorunlu hallerde, işi olanların maske takmak suretiyle giriş çıkış yapmasına müsaade edilmiştir. Ayrıca marketlerde ve banka önlerinde de yığılmaların önlenmesi ve sosyal mesafenin korunması için gerekli tüm tedbirler alınmıştır.

İlimizde uygulanan tedbirlere riayet eden, sosyal mesafe kurallarına uyan, hem kendi sağlığı hem de toplum sağlığını korumak için mecbur olmadıkça evlerinden çıkmayan ve alınan önlemleri hoşgörü ile karşılayan değerli vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ederiz.

Unutmayalım ki virüs bütün gücünü temas ortamından almaktadır ve hiçbir virüs alınan tedbirlerden daha güçlü değildir. Temastan kaçınalım, evde kalalım, virüsün yayılmasına fırsat vermeyelim.”

Yorumlar (5)
cafer 1 yıl önce
burasi suriyelilerin yeri arkadaş.artik bizden kimse takılmıyor orada:) oyuzden bos buralar.
XxX 1 yıl önce
Merkezde virüs amaçlı yolları sokakları kapattınız ama sanayi ne olacak insan kaynıyor ...
Sade Vatandaş 1 yıl önce
Birde Utanmadan Cadde Ortasında Selfie Paylaşıyorlar. Karantinadayken Biz. O Kadar Gurur Yapmaya Gerek Yok. Kendini Büyük Kaçış Filmindeki Michael Scofield Sanıyor Mübarek.
Korkusuz 1 yıl önce
Orayı değil büyük cami tarafını çekip atın bir kere de
Esnaf 1 yıl önce
Bu boş sokak fotoğralarını nerden buluyorsunuz. Düzcede vatandaş hep sokakta ama evde kalınıyor diye haber yapıyorsunuz
15°
az bulutlu