banner614

Düzce Valisi Bülent Kılınç

banner619

Düzce Valisi Bülent Kılınç Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajında “Esin kaynağımız Büyük Atatürk, gücümüz ise birlik ve dayanışma ruhumuz olacaktır.”dedi.

banner846
Gündem 28.10.2009, 14:24
252
Düzce Valisi Bülent Kılınç
banner844

Düzce Valisi Bülent Kılınç 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajında birlik ve beraberliğe değinerek şöyle dedi .
“ Türk Milleti tarih boyunca hep özgürlüğüne düşkün bir millet olarak yaşamış ve Kurtuluş Savaşı’nı da bu azimle kazanmış bir millettir. Tarihimizin en zor zamanlarında bile bu gücünü ve iradesini kendi içinden sayısız kez üretmeyi başarmıştır.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, 86 yıl önce Çağdaş bir millet olma yolundaki en önemli başarılardan biri olan Türkiye Cumhuriyeti kurulmuş ve Türk Milletinin bütünlüğü ve bağımsızlığı bir kere daha tüm dünyaya duyurulmuştur.
Ulusça, her zorlukla mücadele ederken, birbirimize daha sıkı kenetlenerek ve nihayet daha çok çalışarak Şanlı geçmişinde sınav niteliğinde pek çok güçlüğü yüz akı ile aşma başarısını gösteren Türkiye’nin bu hedeflere ulaşacağından kuşku duyulmamalıdır. Esin kaynağımız, Büyük Atatürk, gücümüz ise birlik ve dayanışma ruhumuz olacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, O’nun kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları yurt yapan şehitlerimiz ve gazilerimizi bir kez daha sonsuz gönül borcu ve rahmetle anıyor, halkımızın Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.”

Yorumlar (3)
duzceli 12 ay önce
fetocu hayin.
öf 12 ay önce
fetocu hain. hemde valilik yapmış. tüh yazıklar olsun sana. ağırlaştırılmış müebbet alırsın inş.
düzce 12 ay önce
fetöcü hayin. Allah belanızı versin.