banner614

"DÜZCE'YE DEĞERLİ BİR KAMU GÖREVLİSİ ATANDI"

banner619

Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği'ne İçişleri Bakanlığı tarafından Samsun Valiliği İdare ve Denetim İl Müdürü Mehmet Hayri Şen'in atanması ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, "Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine, geçmişte başarılı hizmetleri olan değerli bir kamu görevlisini atamaları sebebi ile İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya şükranlarımı arz ediyorum." ifadesini kullandı.

Gündem 20.11.2019, 15:01 20.11.2019, 16:39
2879
banner785
22 Nisan 2014 tarihinde Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak atanan aynı zamanda Düzce eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in bacanağı olan Muharrem Tozan, 7 Aralık 2016 tarihinde görevden el çektirildi.

Tozan'ın İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alınması ile boşalan Düzce İl Özel Genel Sekreterliği'ne 3 yıl gibi uzun bir süre sonra asaleten atama yapıldı.

Önceki dönemlerde AK Partili vekiller ile teşkilat arasındaki çekişme nedeniyle bir isimde uzlaşılamamasına bağlı olarak kaymakam ve genel sekreter yardımcılarının vekaletinde olan koltuğa geçtiğimiz günlerde Samsun Valiliği İdare ve Denetim İl Müdürü Mehmet Hayri Şen getirildi.

Şen'in Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği koltuğuna resmi atama ile oturması dolayısıyla
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, sosyal medya hesabı üzerinden bir mesaj yayımladı. Başkan Özlü, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğine, geçmişte başarılı hizmetleri olan değerli bir kamu görevlisini atamaları sebebi ile İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya şükranlarımı arz ediyorum. Düzce'mize çok önemli hizmetlerde bulunacağına inandığım Sayın Mehmet Hayri Şen’e de yeni görevinin hayırlı olmasını diliyor, başarılar temenni ediyorum."Yorumlar (13)
Vatandaş 1 yıl önce
Onun icin mi yillardir akp yonetiyor duzceyi
YAVUZ 0881 1 yıl önce
Körler sağırlar birbirlerini ağırlar yalakalık parçada akıyor vah düzce bu kimlere kaldı
AKPINAR 1 yıl önce
Memleket kobay fareler gibi ne güzel işte herkes kendine göre birini gönderip staj yaptiriyor.
Titiz 1 yıl önce
Bakalım göreceğiz sayın özlü içinde böyle denmişti görün bakın düzce 2 ayda değişwcek diye konusuyorlardı ben hala bişey göremedim gören varsa sölesin şu yada şunlar oldu diye lafa değil icraata bakalım lütfen sevgili düzceli kardeşlerim
Halk 1 yıl önce
Hayırlı olur inşAllah gerekli hayırlı hizmwtlere vesile olur.Özel idareye şeffaflık adillik işyapabilirlilik vizyon gelir..umudumuz.
Şakir 1 yıl önce
İşiniz gücünüz yıkama yağlama en iyi yaptığınız iş
Celalettin yıldız 1 yıl önce
Sayın başkan düzce li bulamadınız da ithal bürokrattan mı hızmet bekliyorsunuz. Pardon bekliyoruz. Düzce li birtane bu işi yapacak kimse yokmu. Isim vereyim mustafa erez tam bu işin uzmanı ama dayısı yok işte. Vah düzce m vah.
Özel idare 1 yıl önce
HAYIRLI olsun Mevla'm utandırmasın .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14°
kapalı