banner851

banner614

DÜZCE’DE ÇÖP ÇİLESİ BİTMİYOR

banner619

Düzce’de çöp şikayetleri bitmiyor. Bu kez de Düzce Merkeze bağlı Aziziye Mahallesi vatandaşları mahalledeki toplanmayan çöpler yüzünden isyan etti. Vatandaşlar Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattı’na gönderdikleri fotoğraflarla, çöp konteynerlerinin dolarak çöplerin sokağa taştığını belirtti.

banner846
Gündem 05.11.2019, 10:51 05.11.2019, 14:33
1122
banner844

Düzce’de toplanmayan ve konteynerlerden taşan çöpler bu kez de Aziziye Mahallesi vatandaşlarını isyan ettirdi. Konteynerlerin dolması ve etrafa dağılmasıyla beraber Aziziye Mahallesi’nde kötü görüntüler oluştu. Vatandaşlar oluşan koku ve görüntü kirliliğinden rahatsız olduklarını belirtti.
 

Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattı’mıza (0542 767 18 81) gelen şikayette Aziziye Mahallesi’nde de çöplerin toplanmadığını belirten vatandaşlar, oluşan çöp birikintilerinin ortadan kaldırılmasını istedi.
 

Aziziye Mahallesi sakinleri Düzce Belediyesi’nden bu sorunu çözmesini ve biriken çöplerin bir an önce toplanması gerektiğini belirtti.

Yorumlar (6)
Duzceli 2 yıl önce
Ya mubarek biri bu yazdigimi okumazmi temizlik islerine ısci deil durmadan çavuş aliyorlar isimlerini saymak istemiyoru eskiden 2 kisi idi şimdi 6 7 belkide daha fazla
Tatar 2 yıl önce
Ben tam da orda oturuyorum aksoy marketin karşısı burası normalde böyle olmaz burası hun8de iki kere bosaltiyolar çöpleri her zaman böyle olan bi durum dwgil
....tüm yorum 2 yıl önce
Oy verirken dusunseydiniz...
Aa 2 yıl önce
Bu arada Öncü de olmasa daha ne kadar çöplük olur buralar...
Düzceli 2 yıl önce
Belediyenin daha iyi günleri günler geçtikce dibe vuracak rezil olacaklar.Ismarlama ithal danışman,müdürlerle bu işler olmaz.Zavallılar.
ulvi 2 yıl önce
eskiden temizlik işleri müdürü bi abimiz vardı.sedat abi temizlik arabalarına biner gezerdi.düzcedede hiç çöp olmazdı.nerede o günler.
açık