banner851

banner955

DÜZCE’DE CÜBBELİ RÜZGÂRI ESTİ

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Bahçeşehir Spor Salonu’nda sevenleriyle buluştu. Binlerce insanın doldurduğu salonda yaklaşık 2 saat süren sohbette Cübbeli Hoca şeriattan tasavvufa, ilmihalden güncel konulara birçok konuda nasihatlerde bulunarak sohbet etti.

Gündem 20.11.2022, 11:30 20.11.2022, 13:53
5382

Cübbeli Ahmet Hoca 19 Kasım Cumartesi akşamı Bahçeşehir Spor Kompleksinde sevenleriyle buluştu. Saat 20.00’da Kuran-ı Kerim tilavetinin okunmasıyla başlayan sohbet yaklaşık iki saat sürdü.

İki saat süren sohbette Cübbeli Hoca, tasavvuftan şeriata, ilmihalden güncel konulara birçok konuya değindi.

Hadisi şerif ve ayetlerle dayalı olarak gerçekleştirdiği sohbetinde, anne babalara evlatlarını yetiştirme noktasında büyük sorumluluklar düştüğünün altını çizen Cübbeli Ahmet Hoca, gelecek nesillere güzel ahlaklı ve temiz kalpli bireyler yetiştirmeliyiz dedi.

Öte yandan en son 15 yıl önce Düzce’ye geldiğini ifade eden Cübbeli, “bundan sonra sağlığım el verirse her yıl geleceğim inşallah” diyerek Düzceliler’e söz verdi.

Binlerce Düzceli ’nin iştirak ettiği sohbet programı karşılıklı duaların edilmesiyle sona erdi.

Yorumlar (14)
Kıymetli bir insan 6 gün önce
Valla Cübbeli hocamız ispatsız, delilsiz, senedi dayanağı olmaya hiçbir şey konuşmaz. Onun yolundan gidenler zarar görmez. Sapkın görüşleri olan birçok sözde alime ses çıkarılmazken, Cübbeli hocanın eleştirilmesi manidardır.
seviyoruz 6 gün önce
Meyve veren ağaç taşlanır. Günümüzde doğruları cesurca konuşan nadir hocalarımızdan birisidir. Tabii olarak hadis düşmanı, sahabe düşmanı irancı şia bozuntuları tarafından sevilmez.
halk 6 gün önce
Dine Din ekleyenlerin yeri cehennemdir...
. 6 gün önce
Bir şey eklediği yok uydurma. namazımizi kilmamizi orucu tutmamizi Allah'ın emirlerini söylüyor
Halk.. 6 gün önce
Kendi agziyla demisti..Siz anlamasinizda olur ben size anlatiyorum..Ey Şirkci Allahin dinine din ekleyen fussilet ne diyor...Akletmezmisiniz pesindekiler..
Hoş gelmiş 6 gün önce
Düzcemize şeref vermiş Hocamız.
Madur 6 gün önce
Hep derlerdi işte manzara eyitim şart eyitim
. 6 gün önce
Sen nerde eğitim aldın daha kendini yaradan Rabbini tanimiyorsun
ccc 7 gün önce
hay maşAllah kaçırdık inşAllah başka zaman sevgili hocam
X 7 gün önce
Rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin hocamıza
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız