banner851

banner955

DÜZCE’DE ESNAFA KULLANDIRILAN TOPLAM KREDİ TUTARI BELLİ OLDU

Koronavirüs salgını ile mücadele döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı,  Ekonomik Destek Paketi kapsamında Düzce’de 1 milyar 21 milyon 318 bin TL kredi kullandırıldı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Düzce size minnettar Sayın Cumhurbaşkanım” diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti.

Gündem 03.06.2020, 14:50 03.06.2020, 14:24
2248
DÜZCE’DE ESNAFA KULLANDIRILAN TOPLAM KREDİ TUTARI BELLİ OLDU
banner1032

Kovid-19 sürecinde hükümet tarafından gerek "Ekonomik İstikrar Kalkanı" gerekse de "İşe Devam Kredisi" gibi adımlar atılarak, firmalara önemli destekler sağlanmıştı. Bankaların resmi verilerine göre Düzce’de kullandırılan kredi miktarı belli oldu. Düzce’de küçük esnaf ve sanayi erbabına kullandırılan toplam kredilerin miktarı, 1 milyar 21 milyon 318 bin TL olarak kayıtlara geçti.

Başkan Özlü, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti

Konu ile ilgili resmi sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, salgın nedeniyle açıklanan destek paketi kapsamında kullandırılan kredilerin Düzceli esnaf ve sanayicilere nefes aldırdığını söyledi.  “Düzce adına Saygıdeğer Cumhurbaşkanımıza şükranlarımızı sunuyorum.” diyen Başkan Özlü, “Düzce size minnettar Sayın Cumhurbaşkanım.” şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (42)
Aylin akseloğlu 2 yıl önce
Dünya pandemi ile savaşıyor Bunlar esnafına destek olmuş devleti ile savaşıyor. Destek olmasaydılar da size de iş çıksaydı değil mi.
Allah akıl fikir versin
... 2 yıl önce
Senin de bir işe yaramadığını anladık...
angry 2 yıl önce
işadamları türkiye ihracatcılar birliğine üye olup dövizle alışverişinde vergi vermeyecek.Halk 100 dolar alsın vergi verecek.Halkın cebindeki 100 dolar biriktirmiş onada vergi alıyosan pess...Şeytanın aklına gelmez...
Faruk Başkan 2 yıl önce
Allah kolaylik versin insâAllah. Düzceyi adam ederse Faruk Bey adam eder.
Abidin 2 yıl önce
Esnaf için kalici çözüm bu olmasada yöneticilerimizin çabalari takdirlik çalışmalari var.
Düzceli genç 2 yıl önce
Allah Sayın Cumhurbaskanımızdan ve Faruk Baskanimizdan razı olsun. Ellerinden geleni yapıyorlar
Tuğra Çelebi 2 yıl önce
Ne enteresan bir millet olduk biz ya. Buyuk ülke diye cocukluktan beri kafamizda olusan avrupa algısı çöktü bu dönemde. Bizim ulkemiz ise bu zorlu sürecin altından hakkini vererek kalktı ve ileriki dönemde kurulacak yeni dünya duzeninde gorünen o ki üst siralarda yerini alacak.
Ozluye laf edenler sanirim duzce ile veya duzcenin gündemi ile cok alakalari yok. Yada eski duzceyi hatirlamiyorlar.
Adam kucagina 500 milyon borç ve personel maasi odeyemeyen belediye aldı. Borcları döndürebilir seviyeye getirmek bence bu makamda yapilmasi en zor isti. Hemde 1 yilda.
Memduh 2 yıl önce
Allah razı olsun Faruk bey sayesinde gecmişten alamadığım mesailerimi de aldım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
kapalı