banner851

banner614

DÜZCE’DE OYLAR YENİDEN SAYILIYOR

banner619

Düzce’de oylar yeniden sayılıyor! AK Parti’nin Merkez İlçe Seçim Kuruluna sonuçlara itiraz ederek Düzce’de bulunan 4 bin geçersiz oyun yeniden sayılmasını talep etmesi üzerine tüm oyların yeniden sayıldığı öğrenildi.

banner846
Gündem 25.06.2018, 16:07 26.06.2018, 17:28
13864
banner844

AK Parti’nin Düzce’de açıklanan resmi olmayan sonuçlara göre 3’te 3 kuralını bozmasının ardından geçersiz oylarla ilgili Merkez İlçe Seçim Kurulu’na itirazda bulundu. AK Parti yaklaşık 4 bin geçersiz oyda hata olduğunu iddia ederek oyların yeniden sayılmasını talep emek üzere soluğu Akınlar Mahallesi’nde bulunan Merkez İlçe Seçim Kurulu’nda aldı.

Dün akşam gergin anların yaşandığı Merkez İlçe Seçim Kurulu önünde MHP’liler 1 vekilini kaybetmemek için adeta mücadele verdi.Düzce’de oyla yeniden sayılıyor
Alınan son bilgilere göre ise sadece geçersiz oyların değil, Düzce’de 914 sandıkta 267 bin 610 seçmenin oylarının yeniden sayılmasına karar verildi. Oylar, AK Parti ve MHP’li yetkililerin nezaretinde yeniden sayılıyor. MHP’li yetkilerin sandıkların başından bir an olsun ayrılmayacağı öğrenildi.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (119)
Cem Can 3 yıl önce
eger bir yanlislik varsa itiraz herkezin hakki, vatandasin oyu sandiga tam yansimasi lazim. mhp de hatayda itiraz ediyor, orda da varsa bir yanlislik düzeltilir elbette, ittifakin bozulmasi ile ne alakasi var.
Abidik gubidik 3 yıl önce
Aslında 2 mhp vekili bekliyordu herkes .demekki ders almak yerine hala koltuk sevdasndalar hayret.
Mutlu 3 yıl önce
İlçe teşkilatı fes edilsin adam kayiriyorlar al sana sonuç adaylardan memnun değildi kimse reise iletin bunlari
BİZE HER YER DÜCZE 3 yıl önce
MHP Yİ TEBRİK EDİYORUM VE GEÇTİĞİMİZ DÖNEMDEKİ AKP MİLLETVEKİLLERİNİ BELEDİYE BAŞKANLARINI İL BAŞKANINI YETERSİZ VE YETENEKSİZ GÖRÜYORUM TÜM BU KAYIPLARIN SEBEBİ BUNLARDIR YENİ DÖNEM AKP VEKİL ADAYLARINDAN UMUDUM VAR İNŞAALAH DÜZELİR
akpli 3 yıl önce
eeeee artık akıllanacaklar öyle akp den gir hemen millet vekili ol kolaydı deme az bi çalışın artık çok çok sevindim MHP nin millet vekili çıkarmasına inşAllah bunlara benzemezsiniz ÜMİT bey sonuna kadar sizinleyiz.
Kanatsız aşık 3 yıl önce
Sevgili Akp yönetimindeki arkadaşlarım,kardeşlerim Allahu Teala 3 te3 olmasına fırsat vermediyse..,bunun cevabı aşikar..gezdim Halep ile Şam ı eyledim ilmi talep meğer ilim hiç imiş illa edep illa edep demiş Y.Emre
m.d. 3 yıl önce
bit biti ısırmaz
Ahmet 3 yıl önce
Bize fatiha bilmezle deyip milliyetciligi ayaklar altina alanlar la ittifak yaparsan boyle olur kopruyu gecince satarlar. Halbuki sayimda hata varsa kasit varsa mhp aleyhinedir. Sebebini herkes bilir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12°
açık