banner851

banner614

DÜZCE’DE TARİHTEN GELEN ŞİFA

banner619

Beyköy’de Ekşioğlu Şirketler Grubu tarafından yenilenen kaplıcaların işletmesini yapan Cahit Aydın, ‘’Kaplıcamız özellikle iç hastalıklarına ve dış hastalıklarına iyi gelmektedir.’’ dedi.

banner846
Gündem 08.10.2019, 18:11 09.10.2019, 12:12
9459
banner844

Düzce Beyköy’de bulunan kaplıcalar Ekşioğlu Şirketler Grubu tarafından satın alındı. Eski Ak Parti Grup Başkanı Cahit Aydın tarafından işletmesi yapılan kaplıcalar yenilendi.


İşletmesini yaptığı kaplıca suyunun dünyaca ünlü bir su olduğunu belirten Cahit Aydın, ‘’Dünya da önemli ikinci sudur. Fransa’dan ve Almanya’dan bu suyu yıllardır arayan insanlar var. Bir asıra yakın bir mazisi olan bir sudur. Bu sudan bütün Düzce’mizin faydalanmasını, bütün Türkiye’mizin faydalanmasını istiyoruz. Bunun için burada bir tesis yaptık.


Bugün itibariyle müşterilerimizi, hastalarımızı, rahatlamak isteyen vatandaşlarımızı bekliyoruz. Burada konaklama için 5 odamız var, 9 yatak var, kaplıcamız lüks ölçektedir.’’ şeklinde konuştu.
 
‘’En az 5 kişi olan grupları adreslerinden alıyoruz’’
 
Günü birlikçiler için bir fırsat yaratan işletmeci Cahit Aydın şunları kaydetti:
‘’Günü birlik 5 kişi olduğu zaman bize telefon edebilirler. Bizde onları adreslerinden alıyoruz ve geri adreslerine bırakıyoruz. Kalabalık gelecekleri zaman da hemen onlara bir minibüs tahsis ediyoruz ve ulaşım ücreti almadan, kendilerini buraya getiriyoruz ve geri adreslerine bırakıyoruz.


Bu hizmetimizin sebebi, aracı olmayan ve orta yaşlılarımız için bir hizmet amaçlıdır.
Bu konuda da her hangi bir kar gütmüyoruz. Dünyaca ünlü yıllarca insanlara hizmet etmiş olan bir sudur burası. Bizden önce burası atıl durumdaydı. Yıllardır kullanılmayan bir yerdi.’’
 
‘’Burası dünyada ki ikinci en önemli sudur’’

 
Ekşioğlu Şirketler Grubu’nun bu tesisi satın aldığını ve burayı çok güzel bir hala getirdiğini söyleyen Cahit Aydın şu ifadeleri kullandı:
‘’Bizde buranın işletmeciliğini yapacağız. Su analizleri tamamen yapılmış vaziyette. 7 bin mineralli sudur bu su. Burası dünyada ki ikinci en önemli sudur.

Bu suyun kullanılması ve ihya edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Önce biz burayı Düzce’mizde tanıtalım ondan sonra il dışına da, yurtdışına da tanıtacağız. Dışardan gelenlerde var zaten, bilinen bir su burası. Talep var burada ama imkânları sağlayamıyorduk fakat şimdi imkânlarımızda var. 4 tane havuzumuz var ayrıyeten özel havuzlarımız var.’’ 

Yorumlar (32)
81 düzce 2 yıl önce
Çok pahallı olursa kimse gitmez. Efteni hamamı gibi ziyan olur. cazip bir fiyat konulsun ve o fiyat üzerinden gidilsin. Yoksa millet Bolu kaplıcasını tercih eder orası hem ucuz hemde cok güzel tercih sizin.
Adore81 2 yıl önce
adınla şifasını da kaçırırsın oranın .eski işyerinde okadar hak yedinki personellerin sinemaya götürüyor bi düş ilin yakasından be
Ulucan 2 yıl önce
Başkası işletseydi giderdim
Hamza 2 yıl önce
Onca insann insanlarin hakkini yedgn sen nasil Allaha hesap verceksin sen
Düzce Tarzı 2 yıl önce
İşletmecinin ifadeleri, haberin kaleme alınışı , 7 bin minerali ile , dünyadaki ikinci önemli su oluşu ile iç ve dış hastalıklara iyi gelmesi ile her şeyi ile tam bir DÜZCELİ haberi olmuş. Tek kelime ile büyüleyici....
AKPINAR 2 yıl önce
Sn Cahit AYDIN yıllarca belediye de encümen üyeliği yaptınız diye biliyorum. Şifalı oldugunu söylüyorsunuz o dönem neden ilgilenip vatandaşın hizmetine sunmadiniz.
ABZHEK 2 yıl önce
ÖNCÜ HABERDEN ALLAH RAZI OLSUN. ORANIN KİMİN OLDUĞUNU ÖĞRENDİK. DÜZCENİN DOĞAL GÜZELLİKLERİNİ RANTINI HEP AYNI ADAMLARMI YİYECEK BU NASIL ADALET. BU ADAMI GÖRMEK ZORUNDAMIYIZ HEP..
Alper Kantürk 2 yıl önce
Vay arkadaş, orayı ne ara aldın !!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın