banner851

banner614

DÜZCE’DEKİ EN ÖNEMLİ SORUN İŞSİZLİK!

banner619

7. Düzce İl Başkanları Toplantısı’na ev sahipliği yapan Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk, masaya yatırılan sorunları; bozuk yollar, alt yapıdaki eksiklikler, İSKİ yüzünden yaşanan sıkıntılar olarak sıralarken, en başlı çözüm bekleyen konunun ise işsizlik olduğunu belirtti.

banner846
Gündem 25.10.2019, 11:18 25.10.2019, 14:37
982
banner844
Her ay bir il başkanının ev sahipliğinde Düzce’nin sorunları ve ihtiyaçları için aynı masa etrafında toplanan siyasi parti il başkanlarının son durağı Yeniden Refah Partisi oldu.

“Terörü besleyen kaynakların ortadan kaldırılmasını istiyoruz”
Parti binasında düzenlenen il başkanları toplantısı öncesi basın mensuplarına bir değerlendirmede bulunan Yeniden Refah Partisi Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk, şöyle konuştu:
“Yedincisini düzenlediğimiz il başkanları toplantısının Düzce’mize ve halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Ordumuzun yapmış olduğu Barış Pınarı Harekatı’ndaki şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, yaralı kardeşlerimize de şifa diliyorum. Terörü besleyen kaynakların kurutulmasını ve bunların biran önce ortadan kaldırılmasını istiyoruz.”

“Köylerimizi ve ilçelerimizi taramaya başladık”
“Düzce’nin menfaatini gözetmek ve sorunlarını çözmek için il başkanları olarak birlikte harekat ediyoruz.” diyen Merttürk, sözlerine şöyle devam etti:
“Düzce’mizin menfaati, sorunları ve geleceği ile ilgili elimizden geleni hep birlikte çözmeye çalışıyoruz. Bu ayki toplantımızı Yeniden Refah Partisi olarak biz ev sahipliği yapıyoruz. Köylerimizi ve ilçelerimizi taramaya başladık. Düzce’mizin ve halkımızın sorunlarını da bizzat kendilerinden dinledik, il başkanları olarak ta bu konuları değerlendireceğiz. Halkımızın en büyük sorunlarından birisi yol ve İSKİ sıkıntıları… Selzedelerimizin sıkıntılarına tam olarak cevap bulamaması, küçük sanayi sitesindeki çözüme ulaşmamış alt yapı sorunu ve halkımızın genel olarak bize sunmuş olduğu sıkıntıların başında işsizlik çekmektedir. Bunların hepsine hep birlikte çözüm arayışımız ve neticelendirme çabalarımız devam edecek.”

İlk kongre 17 Kasım’da Ankara’da
Yeni kurulan bir parti olduklarını anımsatan Merttürk, “Yeniden Refah Partisi’nin olarak ilk kongremizi 17 Kasım’da Ankara Arena’da yapacağız. Tüm halkımızı da bu kongreye davet ediyoruz.” dedi.
Yorumlar (10)
Düzceli 2 yıl önce
parkları yıkarak en az 150 kişinin işten ettiniz şu anda bunların çoğu işsiz işsizliği kendi elinizle sebep oluyorsunuz
Musa demirci 2 yıl önce
Selamın aleyküm Düzce ni etrafı genişlemesi insanlar fabrikalara muhtaç edilmemeli yatırım yapmak ve elindeki imkânlar değerlendirmek isteyenler d 100 le otoban arasına sikismamali bir üniversite bu kadar gelistirebiliyorsa düşünün artık
aksakallı 2 yıl önce
sayın il başkanı reis diyorki liyat liyakatlı insanlar partizanlıktan işe giremiyor siz önce bu parti işlerini bırakın iyilik yapmak istiyorsanız vatandaşın yanında olun saygıyla
merak 2 yıl önce
CHP ye nasıl kuyrukçuluk yaparız diye mi tartışmışlar?
Helal olsun 2 yıl önce
Başkanlara helal olsun bu kadar süreden sonra düzcede işsizlik sorunu olduğunu anlayabilmişler. Nasip olursa önümüzde ki 10 yıl içinde nasıl çözeceklerini düşünürler:)) sonrası Allah kerim
İşsiz Vatandaş Sami 2 yıl önce
Boş toplantılara son verin. Bilinen sorunlara çözüm üretin altın günü gibi her ay toplanmanın bu memlekete de insanlığa da faydası yoktur. DAĞILABİLİRSİNİZ.
düzceli 2 yıl önce
işsizlik konusunda herkes bir şeyler konuşuyor. Ancak gerçekleri yansıtmıyor. Gerçek olan Düzce'de 16 bin nitelikli elemana ihtiyaç var. İşe uygun olmayan insanların işe alınması mümkün değil. İş beğenmiyor sözü buradan çıkıyor. Diğer illerde olduğu gibi Düzcede de her işi yaparım değil ben bu işin adamıyım sorunu var.
ilhan ALEMDAR 2 yıl önce
İstişare önemlidir il başkanları aktif olurlarsa çözülmeyecek iş yoktur tabi ki konuşulan sorunlar Bolu dağını geçmesi gerek yanı Ankara ya ulaşmasını kast ettim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
kapalı