banner614

DÜZCE’DEKİ SON DURUM…

banner619

Tüm dünyada etkisini sürdüren Koronavirüs salgınının Düzce’de önüne bir türlü geçilemiyor. Günde 300 – 400 vakanın görüldüğü Düzce’de, toplam vaka sayısı 11 bin 500’e ulaştı. Salgına bağlı ölenlerin sayısı ise 62 olarak kayıtlara geçti.

Gündem 25.11.2020, 10:08 25.11.2020, 10:31
7058
DÜZCE’DEKİ SON DURUM…
banner785

Tüm dünyada tehdidini sürdüren Yeni Tip Covid-19 salgınında, küresel çapta kabus devam ediyor. Türkiye’de Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı tarafından alınan tüm tedbir ve önlemlere rağmen, vatandaşların kurallara uymaması nedeniyle, Düzce’de artan vaka sayılarının önüne bir türlü geçilemiyor.

Salgın nedeniyle Düzce’deki hastanelerin yoğun bakım ünitelerinde yatak kalmazken, pandemi servislerinde ise yaşanan yoğunluk gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Toplam vaka sayısının 11 bin 500’ü bulduğu Düzce’de dün 24 Kasım’ı 25 Kasım’a bağlayan gece saatlerinde, 15 gündür tedavi gördüğü yoğun bakım servisinde yaşam savaşını kaybeden Reşat Yemenicinin vefatı ile salgına bağlı vefat edenlerin sayısı 62’ye ulaştı.

Düzce’de günlük vaka sayısının 300-400 bandında seyrettiği öğrenilirken, yetkililer vatandaşların alınan tedbir ve kurallara uymaları konusunda yeni bir uyarı yaptı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (10)
Vatandaş 2 ay önce
Düzcede pide üretimi yapan bir işyerini pandemi kurallarına uymadığı için zabıta ya şikayet ettiğimde aldığım cevap, esnafın ekmeğini senmi veriyorsun diye cevap verdiler, bu yüzden düzcede vaka sayısının artmasına hiç şaşırmadım, olacağı buydu,
Muzo 2 ay önce
Bu kadar vaka varken okul öncesi eğitim özel eğitim okulları açık hala insanın hiç değeri yok
Canberk 2 ay önce
Önüne gecemezseniz böyle yasak koymadan kapanacak Düzce bir hafta .nasıl düşer vaka.
Rasim erel 2 ay önce
Denetleme COK COK ZAYIF DAHA NE BEKLİYOR LAR DÜZCEDEN 8.SYDIR BU SAYFAYA YAZIYORUM
duzceli 2 ay önce
sorumsuzluk devam ettikce artar tabi tedbirler sıķılastirmali bence
Misafir 2 ay önce
Vaka sayısı artarken Bugün resim sergisi açan zihniyetle hemde avemede bu iş bitmez.Vali nasıl izin veriyor biz 65 yaş dışarı çıkmasın ötekiler sergi açsin
Osman 2 ay önce
Düzce'de sağlam insan kalmamış.
Korona 2 ay önce
Ben pozitifim evdekilere septomlar görünmeye başladı. 5 gündür arıyoruz gelen giden yok. Allah kimseyi Düzce'ye mahkum etmesin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-0°
açık