banner851

banner955

DÜZCE’DEN HAKKARİ'YE GÖNÜL KÖPRÜSÜ

Düzce Üniversitesi’nin en aktif topluluklarından olan Toplum Gönüllüleri Öğrenci Topluluğu yine alkışı hak eden bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. “Minik Eller Üşümesin” diyerek yola çıkan üniversiteliler, Düzceli hayırseverlerin de desteği ile Hakkari Yüksekova’daki 3 okula giyim ve ayakkabı yardımında bulundu.

Gündem 27.02.2018, 10:35 28.02.2018, 17:05
1108
banner1032

Düzce Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Öğrenci Topluluğu, “Minik Eller Üşümesin” projesi adı altında Hakkari’nin Yüksekova ilçesindeki üç okula giyim desteğinde bulunarak örnek bir sosyal sorumluluk faaliyeti gerçekleştirdi.

Düzce Üniversitesi öğrencileri ve Düzceli hayırseverlerin yardımlarıyla toplanan; mont, atkı, bere, elbise, ayakkabı, bot, eldiven ve çoraptan oluşan giyim malzemeleri, Düzce Üniversitesi’nin katkıları ve Düzce Belediyesi’nin ulaşım desteğiyle, Yüksekova’daki ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıldı. Toplum Gönüllüleri üyesi Düzce Üniversitesi öğrencisinin de yer aldığı giyim malzemelerinin dağıtımında, öğrencilerin mutluluğu gözlerden kaçmadı.Giyim desteğini sunulan her üç okulun yetkilileri, öğrencilerin göstermiş olduğu sosyal duyarlılıktan dolayı Düzce Üniversitesi’ne teşekkür ederek bu tür sosyal projelerin gönül köprüleri oluşturulmasına büyük katkı sağladığını dile getirdi.Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (1)
CENGİZ 5 yıl önce
ALLAH KABUL ETSİN ALLA RAZI OLSUN
16
açık