banner851

banner955

DÜZCELİ AY KASTAMONU EMNİYETİ’NİN BAŞINA ATANDI

İl Emniyet Müdürleri Kararnamesi Resmi Gazete’de yayımlandı. Megakentte birçok başarılı operasyonlara imza atan Düzceli İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kayhan Ay, Kastamonu İl Emniyet Müdürü oldu.

Gündem 12.08.2022, 15:04 12.08.2022, 16:58
2227
banner1032

Resmi Gazete'de yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 422 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Buna göre; İstanbul Terörle Mücadeleden Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda Polis Başmüfettişi olan Düzceli Kayhan Ay, Kastamonu İl Emniyet Müdürü olarak atandı.

Resmi Gazete'de yayımlanan İçişleri Bakanlığı'nın "İl Emniyet Müdürleri Kararnamesi" ile Kastamonu İl Emniyet Müdürü olan Ay, İstanbul’da çok sayıda büyük operasyonu başarıyla yürütmesiyle adından söz ettirdi.

Son olarak İranlı Suikast Timi'nin çökertilmesi başta olmak suç çetelerinin korkulu rüyası haline gelen ve peş peşe başarılı operasyonlara imza atan İl Emniyet Müdür Yardımcısı Kayhan Ay’ın emniyet müdürü olarak atanması memleketi Düzce’yi de gururlandırdı.

Öte yandan Düzceli emniyet mensubu Kayhan Ay’ın eğitim hayatının büyük bölümünü memleketi Düzce’de tamamladığı öğrenildi.

banner844
Yorumlar (0)
16
açık