banner851

banner955

Düzceli esnaf İstanbul’da intihar etti. !

Düzceli esnaf borçları yüzünden 9 ayrı kişiye mektup yazıp Otomobili ile geldiği İstanbul’da Boğaziçi Köprüsü'nden denize atlayıp intihar etti.

Gündem 10.04.2009, 01:27
356
Düzceli esnaf İstanbul’da intihar etti. !
banner1032

Düzce’de uzun yıllar ayakkabıcılık yaptığı öğrenilen esnaf  Gürcan Menekay İstanbul’da intihar etti.  48 yaşındaki Düzceli esnafın borçları yüzünden 9 ayrı kişiye mektup yazıp Otomobil ile geldiği İstanbul’da Boğaziçi Köprüsü'nden denize atlayıp intihar ettiği öğrenildi.

 

     81 AU 066 plakalı otomobil ile saat 14.30 sıralarında Boğaziçi Köprüsü'ne       gelen  Menekay, Otomobilden inerek, köprünün korkuluklarına çıkıp  bir anda kendisini aşağı bıraktı. Vatandaşların ihbarı üzerine denizde arama yapan Sahil Güvenlik ekipleri, Menekay’ın cesedini bularak botla Kabataş İskelesi'ne çıkardı. İskeleye çıkarılan cesed yapılan incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.Öte yandan, intihar eden Gürcan Menekay'ın kullandığı ve  Boğaziçi Köprüsü üzerinde bulunan 81 AU 066 Plakalı aracında yapılan aramalarda ise 9 adet mektup bulundu. Menekay'ın Düzce depreminden sonra babası ile birlikte işlettiği ayakkabı mağazasını kapattığı ve uzun süredir iş aradığı, kısa bir süredir de bilgisayar programı sattığı öğrenilirken, aralarında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a da olmak üzere 9 ayrı kişiye not bıraktığı  öne sürüldü. Menekay'ın notlarında borçları yüzünden bunalımda olduğunu yazdığı da belirtildi.

 

 

banner844
Yorumlar (0)
21
açık