banner851

banner955

DÜZCELİ ESNAFA CAN SUYU OLDU

Düzceli esnaflar yarın kutlanacak Babalar Günü dolayısıyla yaşanan hareketlilikten mutlu... Aylardır koronavirüs salgını nedeniyle zor günler yaşayan esnaf ve sanatkarlar için Babalar Günü alışverişleri adeta için can suyu oldu.

Gündem 20.06.2020, 10:30
722
DÜZCELİ ESNAFA CAN SUYU OLDU
banner1032

21 Haziran Pazar gününe denk gelen Babalar Günü öncesi Düzce'de alışveriş hareketliliği esnafın yüzünü güldürdü. Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle uzun zamandır durgunluk yaşayan esnaf ve sanatkarlar bu hafta artan müşteri yoğunluğu ile moral buldu.

Babalar Günü için özellikle elektronik eşyalar, kıyafet, ayakkabı, cüzdan, parfüm ve hatıra temalı hediyeler tercih edilirken, yapılan alışverişler salgın yüzünden aylardır sıkıntıda olan piyasaya olumlu yansıdı.

Özellikle bayram ve özel günlerde en güzel satışları yapan esnaflar, salgınla mücadele kapsamında devam eden kısıtlamalar nedeniyle geride kalan Ramazan Bayramı ve Anneler Günü'nü sönük geçirmişti. 1 Haziran'da başlayan kontrollü normalleşme sürecinin ardından ilk özel gün olan Babalar Günü için alışveriş yoğunluğun gözler görülür şekilde artması, esnafa can suyu oldu.

Düzceli esnaf ve sanatkarlar hafta sonu hareketliliğin devam etmesini bekliyor.

Yorumlar (1)
Boş haber 2 yıl önce
Boş haber
18
parçalı bulutlu