banner851

banner614

DÜZCELİ ÖĞRENCİNİN İDDİALARININ YALAN OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Boğaziçi Üniversitesi’ndeki terör örgütleriyle marjinal grupların destek verdiği protestolara destek veren ve başörtülü provokasyonu yapmaya çalışanların malzemesi haline gelen Şeyma Altundal’ın Düzceli olduğu ve İHH Düzce Şube Başkanı Osman Altundal’ın kızı olduğu öğrenildi. Altundal’ın gözaltına alınırken yerde sürüklendiği ve başörtüsünü örtmesine izin verilmediği iddiaları ise Emniyet’in yayınladığı video ile gerçek dışı olduğu ortaya çıktı. Altundal’ın daha önce hafızlık eğitimi de aldığı öğrenildi.

banner619
Gündem 05.02.2021, 12:15 06.02.2021, 16:45
11821
DÜZCELİ ÖĞRENCİNİN İDDİALARININ YALAN OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Boğaziçi Üniversitesi'ne Melih Bulu’nun rektör olarak atanmasıyla başlayan ve terör örgütleriyle marjinal grupların destek verdiği protestolarda gözaltına alındıktan sonra iddialarıyla gündem olan Şeyma Altundal’ın, Düzceli olduğu ve İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Düzce Şubesi Başkanı Osman Altundal’ın kızı olduğu ortaya çıktı.

Bir eliyle tevhit bir eliyle de sol ve marjinal grupların kullandığı zafer işaretini yaptığı fotoğrafı sosyal medyada eylemcilere destek verenler tarafından yayılan Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Altundal, protestolarda gözaltına alındı.

Bazı yasadışı terör örgütlerinin provokasyonuna alet edilen Altundal’ın gözaltına alınırken polis ekiplerinin kendisine fiziki şiddet uyguladığı ve açılan başörtüsünü takmasına izin verilmediği yönündeki iddialar, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı görüntülerle yalanlandı.

Bu mesnetsiz iddia, bazı sol grupların yayın organları tarafından servis edildi. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), bu iddialara olay anına ilişkin görüntülerle cevap verdi. EGM'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Suçun her türlüsüyle mücadele eden Türk polisi, yalanın her türlüsüyle de mücadele ediyor" sözlerine yer verildi.

Konu ile ilgili Öncü Haber Merkezi’nin bilgi almak için aradığı İHH Düzce Şube Başkanı Osman Altundal ise telefonlarına yanıt vermedi.

Öte yandan Şeyma Altundal için, bölücü terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP’nin İstanbul Milletvekili Hüda Kaya’nın Çağlayan Adliyesi’ne gittiği ortaya çıktı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (30)
kınıyorum 8 ay önce
Hanım kızımızı tanımamakla beraber heryerde adını gördük okuduk . Şeyma Altundal'ın bu haberi yapan kişiden bin kat daha fazla memleketine vatanına hayrı olduğunu düşünüyorum.Siz kimsinizde Allah kimseyi evladıyla sınamasın diye haber başlığı atıyorsunuz ? Keşke Şeyma gibi hak hukuk adalet arayışında olan bir yayın organı olabilseydiniz !!
Denek oyle 8 ay önce
Artık ihh vajinada inancım kalmadi.bir elinde islam bir elinde put olur mu....devlet düşmanları heryerde hemen zaten pkk lılar arkasinda acilen bence vatandasliktan bile çıkarılmalı
Erhan pekçetin 8 ay önce
Saçma sapan bir haber size ne adamın evladından hanginiz boğaziçi okumuş sizin siyasi görüşünüze ters düştü diye böyle haber yapıyorsunuz.
jaccki 8 ay önce
Ne yapmis cocukta oyle yazdiniz vatanini mi satmis hirsizlik mi yapmis...
halkçı 8 ay önce
Tarafsız yayıncılık bu mu dur?
. 8 ay önce
Öğrencilerin demokratik yollarla haklarını aramaya çalışmalarını terör faaliyeti olarak vermek 10/10 haber. Sizlerin haberciler olarak hiçbir yanlılık göstermeden, siyasal bir görüşün eseri olmadan objektif bir şekilde haberinizi yapmanız lazım. Habercilik bunu gerektirir.
Vatandaşş 8 ay önce
Allah kimseyi evladıyla imtihan etmesin^ bu nasıl bir başlık ya öncü medya sizin evlatlarınız nasıl iğrenç bir başlık Allah kimseyi zihniyle imtihan etmesin
DÜZCELİ 8 ay önce
OSMAN ABİMİZ ALLAH YARDIMCIN OLSUN SEN DÜZGÜN ADAMSIN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın