banner614

DÜZCELİ YARIŞMACIYA TEPKİ GÖSTERDİ

banner619

A milli kadın voleybol takımı ile ilgili yaptığı paylaşım MHP ile yollarının ayrılmasına neden olan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, yine çok tartışılacak bir paylaşım yaptı. Şahin'in hedefinde bu kez dini değerlere aykırı olarak nitelediği Survivor yarışması vardı. Şahin sosyal medya hesabından Düzceli Ayşe Yüksel’ in kendi isteği ile yarışmadan ayrılması gerektiğini savundu.

banner846
Gündem 15.01.2021, 11:21 04.02.2021, 16:26
24181
DÜZCELİ YARIŞMACIYA TEPKİ GÖSTERDİ
banner844
banner785

Sosyal Medya hesabından yaptığı sert çıkışlar ile sadece Düzce’de değil Türkiye gündemine oturan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, yine çok tartışılacak bir paylaşımın altına imza attı. A Milli Kadın Voleybol takımı ile ilgili yaptığı paylaşım nedeniyle MHP’den ihraç edilen Şahin, bu kez Survivor programına yarışmacı olarak katılan Düzceli Ayşe Yüksel’e tepki gösterdi.

Şahin sosyal medya hesabından, “Düzce'nin Muhafazakâr bir yapısı vardır. Dini değerlerine bağlıdır. Milli ve manevi değerlerimizle bağdaşmayan Survivor adlı yarışmaya katılan Düzceli bayan yarışmacı, yarışmadan ayrılmalıdır” paylaşımında bulundu.

İşte o paylaşım:

 

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (91)
Cumayerli 4 hafta önce
Allah'ım ne denilebilir ki. Çok şükür hepimiz Müslümanız kimi dinin gereğini yerine getiriyor, kimi getirmiyor bunun için kimse kimseyi sorgulayamaz. Son birşey çok muhafazakar başkan lütfen aldığın maaşları geri iade et çünkü Acun ılıcalı vergi rekortmenlerinden, ödenen vergiler devlet hazinesinde toplanır ve ödenekler oradan yapılır. Allah yolunuzu açık etsin inşAllah
Sesli güldüm 1 ay önce
Düzcemi muhafazakar
YERLİMİLLİ 1 ay önce
İçişleri Bakanlığını ve Cumhuriyet savcılarını, bu halkı kin ve nefretle bölmeye ayrıştırmaya ikicileştirmeye çalışan yönetici hakkında işlem yapmaya davet ediyoruz.
kaynaşlılı 1 ay önce
gücünün yettiğine konuş.Geçen sene birtakım çok iğrenç ötesi çirkin olaylarla düzce çalkalandı..niye sesın çıkmadı bizde onu merak ettik...gık bile diyemedin.sporcu kızlarımıza düşmansan senın sorunun başka..
sporcu 1 ay önce
ne sevimsiz bir spor düşmanı bu adam..
hakan yılmaz 1 ay önce
Gündem olmak için yapmıyorsan sıkıntı başkan büyük sorunların var muhtemelen
kobra 1 ay önce
başkan senin ne gözle izlediğin önemli? insanlar sana göre hareket etmiycek
düzce 1 ay önce
Müftü ve hocalar sana kurban olsun. İslam kahramanı başkan.
GERİKAFALI81 1 ay önce
beğenmeyenin keyfine göre devlet düzeni değişecek değil ya, haydi arabistana bakalım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
kapalı