banner851

banner614

DÜZCELİ YARIŞMACIYA TEPKİ GÖSTERDİ

A milli kadın voleybol takımı ile ilgili yaptığı paylaşım MHP ile yollarının ayrılmasına neden olan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, yine çok tartışılacak bir paylaşım yaptı. Şahin'in hedefinde bu kez dini değerlere aykırı olarak nitelediği Survivor yarışması vardı. Şahin sosyal medya hesabından Düzceli Ayşe Yüksel’ in kendi isteği ile yarışmadan ayrılması gerektiğini savundu.

banner619
Gündem 15.01.2021, 11:21 04.02.2021, 16:26
25485
DÜZCELİ YARIŞMACIYA TEPKİ GÖSTERDİ

Sosyal Medya hesabından yaptığı sert çıkışlar ile sadece Düzce’de değil Türkiye gündemine oturan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, yine çok tartışılacak bir paylaşımın altına imza attı. A Milli Kadın Voleybol takımı ile ilgili yaptığı paylaşım nedeniyle MHP’den ihraç edilen Şahin, bu kez Survivor programına yarışmacı olarak katılan Düzceli Ayşe Yüksel’e tepki gösterdi.

Şahin sosyal medya hesabından, “Düzce'nin Muhafazakâr bir yapısı vardır. Dini değerlerine bağlıdır. Milli ve manevi değerlerimizle bağdaşmayan Survivor adlı yarışmaya katılan Düzceli bayan yarışmacı, yarışmadan ayrılmalıdır” paylaşımında bulundu.

İşte o paylaşım:

 

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (93)
yahya 4 ay önce
oturması kalkması bir yana dedikodu yaptığını kendi ağzıyla söyledi.. ailesini rezil ettiği gibi DÜZCEMİDE MINDAR EDİYOR
Gülbahar 4 ay önce
Hiç kimse kimsenin kararına karışmaması gerektiğini anlasın lütfen Ayşe gibi gönlü gözü güzel olan bir yarışmacı ayrıca çok ta başarılı bir performans sergileyen bu insanlara destek olacağınıza köstek oluyorsunuz
Cumayerli 8 ay önce
Allah'ım ne denilebilir ki. Çok şükür hepimiz Müslümanız kimi dinin gereğini yerine getiriyor, kimi getirmiyor bunun için kimse kimseyi sorgulayamaz. Son birşey çok muhafazakar başkan lütfen aldığın maaşları geri iade et çünkü Acun ılıcalı vergi rekortmenlerinden, ödenen vergiler devlet hazinesinde toplanır ve ödenekler oradan yapılır. Allah yolunuzu açık etsin inşAllah
Sesli güldüm 9 ay önce
Düzcemi muhafazakar
YERLİMİLLİ 9 ay önce
İçişleri Bakanlığını ve Cumhuriyet savcılarını, bu halkı kin ve nefretle bölmeye ayrıştırmaya ikicileştirmeye çalışan yönetici hakkında işlem yapmaya davet ediyoruz.
kaynaşlılı 9 ay önce
gücünün yettiğine konuş.Geçen sene birtakım çok iğrenç ötesi çirkin olaylarla düzce çalkalandı..niye sesın çıkmadı bizde onu merak ettik...gık bile diyemedin.sporcu kızlarımıza düşmansan senın sorunun başka..
sporcu 9 ay önce
ne sevimsiz bir spor düşmanı bu adam..
hakan yılmaz 9 ay önce
Gündem olmak için yapmıyorsan sıkıntı başkan büyük sorunların var muhtemelen
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın