banner851

banner614

Düzceli yatırımcılar Senegal yolcusu

TÜSKON tarafından “Dünya Ticaret Köprüsü” organizasyonu altında Düzce'ye gelen Senegalli işadamları yapılan çalışmalar hakkında bilgi de aldı. Senegalli 60 işadamı Düzceli işadamlarını Senegal'e davet etmeyi de unutmadı.

banner619
Gündem 06.06.2009, 13:01
197
Düzceli yatırımcılar Senegal yolcusu

Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu tarafından 1-7 Haziran tarihlerinde İstanbul`da başlayan `Dünya Ticaret Köprüsü` organizasyonunda 7 milyar dolarlık bir iş bağlantısının kurulması hedeflenirken Dünya Ticaret Köprüsü etkinlik kapsamında 150 ülkeden gelen 2 bin yabancı yatırımcı ülkemizdeki 3 bin yatırımcı ile ticaret işbirliği düzeyinde tanıştırıldı.

Bu kapsamda Senegalli işadamları da dün Düzce'deki fabrikaları gezerken akşam da Hizel Otel'de düzenlenen yemekli toplantı da Düzceli işadamlarıyla biraraya geldi. Düzenlenen toplantı da Senegal'den gelen 60 işadamı kendi alanlarına göre aynı alanda Düzce'de çalışma yapan işadamlarıyla görüş alışverişinde bulunma fırsatı buldu. Senegalli misafirler Düzce'den kendi alanlarına göre malzeme almak için de görüşmelerde bulundu.

Senegalli misafirler Düzceli meslektaşlarını Senegal'e de davet ederek iş ortaklığını pekiştirme çağrısında da bulundu. İşadamları, bugün sabah saatlerinde de İstanbul'a dönüş yapmak için Düzce'den ayrıldı.

banner844
Yorumlar (0)