banner851

banner614

Düzceliler Federasyonu ilk kez Düzce'de

Biraraya gelerek Düzce Dernekleri Federasyonu oluşturan ülke genelindeki 6 Düzce Gönüllüleri Derneği, bugün ilk kez Düzce'de Necmi Çobanoğlu Başkanlığı'nda bir araya geldi.

banner619
Gündem 30.05.2009, 18:00
226
Düzceliler Federasyonu ilk kez Düzce'de

Düzceyi Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği, İstanbul Anadolu Yakası Düzceliler Derneği, İstanbul Düzce Gönüllüleri Derneği, İzmit Düzceliler Derneği, Ereğli Düzceliler Derneği ile Akçakoca Düzceliler Derneği'nin birleşerek oluşturdukları Düzce Dernekleri Federasyonu 15 Mayıs'ta federasyon olduktan sonra bugün ilk toplantısını yaptı. Federasyon Başkanlığı'nı İstanbul Düzce Gönüllüleri Derneği Başkanı Necmi Çobanoğlu'nun yaptığı toplantı Düzce'de gerçekleşti. 6 Derneğin Başkanlarının katıldığı ilk toplantı da görev dağılımı ve yapılmayı düşünülen çalışmalar ele alındı.

“Şimdilik 6 ama ilerde 16, 26 olacak.”

Federasyon Başkanı olarak açıklamalarda bulunan İstanbul Düzce Gönüllüleri Derneği Başkanı Necmi Çobanoğlu, ilk toplantıyı yapmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. Çobanoğlu, “Şimdilik 6 dernek olarak çalışmalarımıza başladık. İnşallah ilerleyen zamanlarda bu sayı 16'lara, 26'lara çıkacak. Federasyon olarak Düzce için çalışmalarımıza bugün başladık. Bundan sonra da devam edeceğiz. Bugün de burada görev dağılımını yapmak için biraradayız.” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)