banner851

banner614

DÜZCELİLER KURALLARA UYUYOR…

Düzce’de 2021 yılının ilk gününde, Koronavirüs tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle cadde ve sokaklar boş kaldı.

banner619
Gündem 01.01.2021, 13:15
468
DÜZCELİLER KURALLARA UYUYOR…

Türkiye, yeni yıla tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Covid – 19 salgınının gölgesinde girdi. Salgın tedbirleri kapsamında yurt genelinde 80 saat sürecek sokağa çıkma kısıtlaması dün saat 21.00’de başladı.

4 Ocak Pazartesi günü saat 05.00’e kadar sürecek olan kısıtlama nedeniyle, Düzce’nin en işlek cadde ve sokakları boş kaldı.

Kentte yaşayanların kısıtlamaya uyduğu, kısıtlamadan muaf olan işletmelerin faaliyetlerini sürdürdüğü görüldü.

Polis ekipleri denetimlerini devam ettirerek yayaların ve sürücülerin izin belgelerini kontrol etti. Kontrollerin kısıtlama boyunca devam edeceği öğrenilirken, yasağı ihlal edenlere idari para cezası uygulanacak.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (5)
oğuz 10 ay önce
ev olmayan yerde fotoğraf paylaşıp durmayın boş boş haber yapıyorsunuz günlerdir.
jaccki 10 ay önce
Sanki cok civil civildi gece aksam bir bakin anitpark arkasi zifiri karanlik bir isiklandirma bile yok abi burayi iyice kasaba yapti bu belediye İl buraei İL koskoca iL ne hale geldi yazik gunah ayippp
Sema 10 ay önce
Melek yine sokakta adam ok atıyor
Sema 10 ay önce
Metek TOKİ yine sokakta
düzceli 10 ay önce
O değil de belediye şu sokakların görünümden memnun mu ya. Görme engelli vatandaşlar için yapılmış sarı noktaların haline bir bakın Allah rızası için, içiniz rahat oluyor mu şu görüntüye bakarken. Yetkilileri göreve davet ediyorum. Ayıp!