banner614

DÜZCELİLER’DEN BÜYÜK DESTEK VAR

banner619

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programı olan TV8 ekranlarındaki “Survivor 2021”de bu sezon Düzce rüzgarı esiyor. Yarışmaya Düzce’den katılan ve lisansını spor yöneticiliği bölümünde yapan Ayşe Yüksel ıssız adadaki başarılı performansı ile Düzceliler’i gururlandırıyor.

Gündem 13.01.2021, 13:03
10998
DÜZCELİLER’DEN BÜYÜK DESTEK VAR
banner785

Survivor 2021 sezonu gönüllüler takımı yarışmacılarından olan Ayşe Yüksel’in Düzceli olması bu sezon Düzceliler’in yarışmaya daha büyük bir ilgi duymasına yol açtı. Yarışmadaki parkurları hazırlayan ekibin Düzceli olması nedeniyle geçtiğimiz yıl sık sık yarışmada Düzcespor ve Düzceliler’e selam gönderen kanal sahibi ve program yapımcısı Acun Ilıcalı, çekimleri yakın tarihte başlayan Survivor 2021’de de Düzce’yi anmayı ihmal etmiyor.

Yarışma sırasında sohbet ettiği Düzce Üniversitesi öğrencisi 21 yaşındaki Ayşe Yüksel’in Düzce’ye selam göndermesi üzerine Düzce’ye olan yakınlığından bahseden Acun Ilıcalı, “Burada parkurları hazırlayanlar Düzceli, yani çok sayıda Düzceli var. Ancak ilk kez bir Düzceli programa konuk oluyor.” diyerek Düzceliler ile çalışmaktan ve bir Düzceli’yi yarışmada görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bunun üzerine adada bulunan Survivor ekibindeki Düzceliler, Düzcespor forması açarak, takımları için sevgi gösterisinde bulundu.

Öte yandan Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenen ve TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmaya başarılı performansı ile damga vuran Düzceli yarışmacı Ayşe Yüksel, Düzceliler tarafından büyük beğeni ile izleniyor. Düzce’de yaşayan vatandaşlar Yüksel’i sadece izlemekle kalmıyor, destek mesajlarıyla yanında olduklarını gösteriyor.

Ayşe Yüksel kimdir?

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de dünyaya geldi. Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümüne devam ediyor. Üniversite eğitimine 2. sınıfta devam eden Ayşe Yüksel, genç yaşlarda sporun farklı dallarıyla ilgilendi. Ortaokulda masa tenisi eğitimine başladı, o yıllarda başladığı halterde başarıyı yakaladı ve genç kategorisinde Türkiye’de 3. oldu. 1 yıl halterle ilgilendikten sonra voleybola yöneldi. 6 yıl mahalli ligde voleybola devam ederken tenis antrenörlüğüne başladı. 4 yıldır tenis antrenörlüğünü sürdürüyor.

Ayşe Yüksel, tanıtım fragmanında “Gülen yüzümle güldüreceğim, rüzgarımla parkurları estireceğim. Hazır mısınız?” sözleriyle Survivor 2021 iddiasını ortaya koymuştu.

HABER: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (8)
Muhammed efe yüksel 2 gün önce
Başarılarının devamını dileriz
Düzceli 2 gün önce
Şimdi Avrupa düşünsün....
İstanbullu 2 gün önce
Duzceli arkadaşlar duzcedeki fabrikalarda calişmayi pek sevmediginden boyle kisa işlerde calisip findik zamani kendi findiklarini topluyorlar.
Sertanacar 2 gün önce
Ayşe iyi hoş olabilir yarışmacı olarak ama tenis antrenörlüğünü nerden almış belgesiz belgesiz işler yapan bir insan.
Acun Abi Bizide Al 2 gün önce
Hepsini 20 yaşında bir kız mı yapmış ? Helal Olsun VAllahi
jaccki 2 gün önce
Sacma.. Duzceli olabilir ama ne gerek var buyultmeye
jacelin 2 gün önce
itici bi insan bence izlediğim kadarıyla düzceli olması moralimi bozdu,,pek beğenmedim ben hareketlirini falan...
Resul İnan 2 gün önce
inanılmaz bir habercilik c.üstüner gece tv karşısında mandalina soyarken telefonuna mı kaydetmiş bu haberi bu kadar zahmet vermeyin ya tüylerim diken diken oluyor
-0°
açık