banner851

banner614

DÜZCELİLER’İ İSTANBUL’DA BULUŞTURAN DÜĞÜN…

banner619

İstanbul Başakşehir Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi olan Düzceli Cüneyt Yılmaz’ın kızı Melike hayatını Alpay Gökçe ile birleştirdi. Beykoz Mecidiye Kasrı’nda gerçekleşen görkemli düğün merasimine Düzce’den yoğun katılım oldu.

banner846
Gündem 13.06.2021, 11:37 13.06.2021, 18:16
2060
banner844

Düzceliler’i İstanbul’da buluşturan düğün… İstanbul Başakşehir Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi olan Düzceli Cüneyt Yılmaz’ın kızı Melike ile Alpay Gökçe dünyaevine girdi.

Yılmaz ailesini bu mutlu günlerinde devletin zirvesinin yanı sıra hemşehrileri Düzceliler de yalnız bırakmadı. Çok sayıda bakan, eski bakan ve milletvekillerinin katıldığı düğün merasimine Öncü Medya Grubu’nu da içerisinde barındıran Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven, Düzce’den çok sayıda idareci, sivil toplum örgütü temsilcisi, siyasiler, iş insanları ve ailenin yakınları katılım gösterdi.

İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer alan Mecidiye Kasrı’nda gerçekleşen düğünde Melike-Alpay Gökçe çifti kalabalık nikah şahitliği eşliğinde ‘Evet’ dedi.

Koronavirüs tedbirlerine özen gösterilen düğün keyifli müzikler ve ikramlarla sona erdi.

Yaşadığı mutluluğu Öncü Haber mikrofonu ile paylaşan Cüneyt Yılmaz, “Kız evlendirmek zor, ben özellikle kızıma çok düşkündüm. İlkokul 1e başladı, lise son sınıfa kadar ben getirdim götürdüm. Çok düşkünüm kızıma bugün çok zor oldu, gözyaşlarımıza hâkim olamadık. Allah mutlu mesut etsin. Siz Düzceli kardeşlerimiz olarak geldiniz. Düğünümüze şeref kattınız çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yorumlar (1)
cash81 1 ay önce
hem düzce de hem istanbuldan nasıl meclis üyesi olunuyor ya iki yerden cukka cebe iyimiş