banner851

banner614

DÜZCELİ’NİN OBJEKTİF SESİ: MANŞET 15 YAŞINDA…

Düzce Valisi Cevdet Atay ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 15. yılını geride bırakan Öncü Medya Grubu bünyesindeki Düzce Manşet Gazetesi’ni kutladı. Vali Atay, basının demokratik görevine dikkat çekerek “Düzce Manşet Gazetesi'nin kuruluş yıl dönümünü kutlar, başarılarınızın daim olmasını temenni ederim” ifadelerini kullandı. Başkan Özlü ise, milletin sesi olmak için 15 yıldır etkili yayın politikasından vazgeçmediğini belirttiği Manşet Gazetesi ve çalışanlarına başarılar dolu nice yıllar diledi.

banner619
Gündem 24.09.2021, 15:20
405
DÜZCELİ’NİN OBJEKTİF SESİ: MANŞET 15 YAŞINDA…

25 Eylül 2006 tarihinden objektif ve seviyeli yayınları ile Düzce'nin gündemini tutmak misyonuyla yayın hayatına başlayan Manşet Gazetesi, 15. yaşını kutluyor. Düzce protokolü, 15. yılını kutlayan Manşet Gazetesi ve çalışanlarını unutmadı. Düzce Valisi Cevdet Atay ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 15. yılını geride bırakan Manşet’in yeni yaşını kutladı.

Vali Atay: Basınımızın önemli bir üyesi

Vali Atay, basının demokratik önemine dikkat çekerek mesajında, “Basın kuruluşlarımızın; hukuka uygun, tarafsızlık içinde, kişi haklarına ve özel hayata saygılı, toplumun hassasiyetlerine özen gösteren bir şekilde görev yapması demokrasimiz açısından büyük önem arz etmektedir. Bu ilkeler doğrultusunda, toplumun doğru ve tarafsız biçimde bilgilenmesine, haber almasına katkı sağlayan, basınımızın önemli bir üyesi olan Düzce Manşet Gazetesi'nin kuruluş yıl dönümünü kutlar, başarılarınızın daim olmasını temenni eder, başta şahsınız olmak üzere tüm çalışanlarınıza sağlık ve başarılar dilerim.” ifadelerine yer verdi.

Başkan Özlü: Manşet, 15 başarılı yılı geride bıraktı

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ise milletin sesi olmak için çıktığı yolda Manşet’in 15 başarılı yıl geçirdiğini belirterek, “25 Eylül 2006 yılında Düzce'nin sorunlarının çözümleri ve milletin sesini manşetlere taşıma amacıyla yayın hayatına başlayan ve 15 yıldır kentin en saygın ve etkili gazetelerinden biri olan Düzce Manşet Gazetesi’nin kuruluşunun 15. yıldönümünü içten dileklerimle kutlarım.” İfadelerini kullandı.

Başkan Özlü, mesajının devamındaysa, “Düzce'nin etkin, etkili ve objektif yayın politikasından vazgeçmeden yapılan çalışmaların tüm Düzce ve bölgeye ulaştırılmasında 15 başarılı yılı geriden bırakan Düzce Manşet Gazetesi’nin yeni yaşını kutluyor, sizi ve bünyenizde çalışan emekçi kardeşlerimi kutluyor, basın-yayın kuruluşunuzun aynı istikrar ile yayın hayatına devam etmesini diliyorum.” cümlelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Ccc 1 ay önce
Objektif? Şaka mısınız harbiden?
Ali 1 ay önce
BASKAN sen bu kalici konutlarin halini gormuyormusun maf ettin burayi heryer koperk kayniyo gece is donusu canimiz burnumuzda geziyoruz ya sen bur civi cakmadin k.konutlara duzceyede nasil bi baskanlik bakanlik bu ben anlamis degilim