banner851

banner955

‘DÜZCE’NİN GELİŞMESİNE KATKI SAĞLIYORSUNUZ’

Yayın hayatında 16 yılı geride bırakan Düzce Manşet Gazetesi’ne kutlama ziyaretleri devam ediyor. İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Öncü Medya Grubu’nun bir parçası olan Manşet Gazetesi’nin yeni yaşını gerçekleştirdiği ziyaretle kutladı. Er, Düzce’nin güvenilir ve güçlü yayın organı Manşet’e başarı dolu yıllar temennisinde bulundu.

Gündem 30.09.2022, 16:30 30.09.2022, 17:01
280

Kurulduğu günden bugüne doğru ve tarafsız yayın çizgisinden taviz vermeyen ve sütunlarına taşıdığı haberlerle Düzce'nin gündemine ışık tutan Düzce Manşet Gazetesi’ne 16. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlamalar devam ediyor.

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er de Düzce Manşet Gazetesi’nin bu mutlu gününe ortak oldu. Öncü Medya Grubu’nu ziyaret eden Er’i Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ve Düzce Manşet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Canan Üstüner ağırladı.

Yayın hayatına başladığı 25 Eylül 2006 tarihinden bu yana Düzce'nin ve bölgenin güçlü sesi olan Düzce Manşet Gazetesi’nin kuruluş yıl dönümünü kutlayan Er, kentin gelişme ve kalkınmasına sağlanan katkı dolayısıyla Düzce Manşet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Aleyna Mübarek Türkseven Karameşe nezdinde tüm çalışanlara teşekkür etti.  

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Ünsal ve Üstüner de nazik ziyareti için İl Başkanı Yunus Özay Er’e teşekkür ederken, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

banner844
Yorumlar (1)
vatadaş 2 ay önce
Hep birlikte Düzce.
Yeni Sayımız