banner851

banner614

DÜZCE’NİN TANITIMINA YÖNELİK DOSYA SUNULDU

banner619

Bir dizi temaslarda bulunmak için İstanbul’a giden Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Başakşehir Belediye Meclis Üyesi, İBB Meclis Üyesi Cüneyt Yılmaz ve Yeşilay Düzce Şube Başkanı Uzman Arb. Avukat Ali Dilber ile birlikte Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’yu ziyaret etti.

banner846
Gündem 13.06.2021, 15:00 13.06.2021, 18:03
740
banner844

Gerçekleştirilen ziyarette; geleneksel ve tamamlayıcı tıbbi ürünler üretim merkezi bünyesinde gıda takviyesi ve kozmetik sektörlerine yönelik hem ürün geliştirme, hem de üretim faaliyetleri yürütmek amacıyla Düzce Valiliği, Düzce Üniversitesi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası arasında imzalanan protokol kapsamında, Düzce ekonomisine katkı sağlamak ve tıbbi aromatik bitki yetiştiriciliğini teşvik etmek amacıyla kurulan Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi hakkında bilgiler verildi.

Programın devamında, Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı tarafından, 2021 Düzce Turizm Yılı olması sebebiyle, Düzce’nin tanıtımına yönelik hazırlanan dosya sunuldu.

Program sonunda, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya, Düzce’nin yöresel ürünleri ile Üniversite tarafından özel olarak geliştirdiği tıbbi ürünlerden oluşan hediye paketi takdim edildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
Yakışan bu 1 ay önce
Nasıl bir birlerini bulmuşlar.
asilhan 1 ay önce
bu gö*sudan başka ziyaret edecek adam bulamadınızmı..millet nefret etti esenlerde bu i...den..gözümden şak diye düştün tuncay şahın..demekki sende o karakterdesin..sanada yAllah...
Tatar Ramazan 2 ay önce
Kendilerine menfaati.......
Havanda su dövmek
Kasabadan 2 ay önce
Duzce için ne hayırlı bi haber Allah bu kişileri başımızdan eksik etmesin
cash81 2 ay önce
belediyeye bütün akrabalarını sokan tevfik mi bu