banner851

banner614

DÜZCE’NİN YEMEK KÜLTÜRÜ VE GÜZELLİKLERİ TANITILACAK

Show Tv ekranlarında yayınlanan Sevcan’ la Lezzet Yolunda programının sunucusu Sevcan Orhan, programında Düzce’nin tarihi, kültürü ve gastronomisini tanıtacak.

banner619
Gündem 07.06.2021, 14:58 07.06.2021, 18:49
4451
DÜZCE’NİN YEMEK KÜLTÜRÜ VE GÜZELLİKLERİ TANITILACAK

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde yöresel lezzetleri, kültürleri ve doğal güzellikleri Sevcan’ la Lezzet Yolunda programıyla ekranlara taşıyan, Sevcan Orhan’ın sunumu ile hafta içi her gün Show Tv de yayınlanan programın bu haftaki durağı Düzce oldu.

Düzce Belediyesinin destekleriyle çekilen program bugün saat 13.00 ile 15.00 saatleri arasında Show Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.  

Sevcan Orhan programında Düzce’ nin gastronomisini tanıtmakla beraber Düzce’nin merak uyandıran tarihi güzelliklerini de ekranlara taşıyacak.  

Yorumlar (5)
ali 4 ay önce
tamam çok güzel ama 50 yıldır tanıtılan konuralpe bu gün 2 tur aracı turist gelecek desek ne yer içerler nerede konaklarlar acaba.
Recep 4 ay önce
Çok haklısın
Aa 4 ay önce
Şu demirbaşlardan mı ibaret Düzce? Heke birisi var, başka bir programda bir kaşıkta kaç pirinç olduğunu bilemedi, bilemediği gibi kamera önünde polemiğe giriyor! Bilmemek ayıp değil de konuyu uzatmak nedir ya hu!
Düzceli Vatandaş 4 ay önce
Düzce Konuralptenmi ibaret sadece ne hikmetse aynı kişiler çıkıyor ekranlara başka kişi kişiler mekan mekanlar yokmuYazık Benim Düzceme kimlere kaldı Yazık
Recep 4 ay önce
Neden bu kadar haklısın :(