banner851

banner614

DÜZCE’YE 18 KADRO AÇILDI

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, müjdeli haberi kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Keskin, Sağlık Bakanlığı tarafından Düzce Merkez ve ilçelere 18 doktor kadrosu açıldığı bilgisini kamuoyu ile paylaştı.

banner619
Gündem 25.10.2020, 12:30 25.10.2020, 12:51
5440
DÜZCE’YE 18 KADRO AÇILDI

Düzce Merkez ve ilçelerdeki doktor açığı kapatılmaya devam ediyor. Ağustos ayında 55 doktorun atama yapıldığı Düzce’ye, Sağlık Bakanlığı tarafından 15’i uzman 3’ü hekim olmak üzere toplam 18 doktor kadrosu açıldı.

Konu ile ilgili kendisine ait sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Sağlık Bakanlığının Düzce Merkeze 9, Akçakoca ilçesine 4, Gümüşova ilçesine 2,Yığılca ilçesine 1, Kaynaşlı ve Gölyaka ilçelerine 1’er doktor kadrosu açıldığını belirtti.  

Keskin yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

“Düzce'mizin doktor ihtiyacı için takip ettiğimiz süreç sonucunda Ağustos ayında açılan 55 münhal doktor kadrosunun üzerine, 95. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kuraları kapsamında yapılan atamalar sonucunda;  9 Hekim Düzce il merkezimize, 4 Hekim Akçakoca ilçemize, 2 Hekim Gümüşova ilçemize, 1 Hekim Yığılca, Kaynaşlı ve Gölyaka ilçelerimize olmak üzere 15'i Uzman, 3'ü Hekim toplam 18 münhal doktor kadrosu açıklanmıştır. Düzcemiz  ve ilçelerimize hayırlı, uğurlu olsun.”

Yorumlar (7)
Osman 12 ay önce
Paşam müjde vermiş. Sanki kendi atadı. Valisinden il sağlık müdürüne kadar bi dünya adam dururken sana mı düştü?
Tepkili vatandaş 12 ay önce
Kadro belirlemelerini artık ak parti il başkanları mı yapıyoranlamadım. Bu açıklamayı etik olarak düzce sağlık il müdürlüğünün veya yetkili kurumun yapması gerekmez mi. Bu kadar mı göstermelik icraat
Baki Celik 12 ay önce
Aman ne cokmus Yani merkeze bir doktor dusecek
Heeee 12 ay önce
Il sağlık muduru mustafa keskin....
Hasta 12 ay önce
Size ne pardon.Siz Sağlık Müdirumusunuz.Tıpla ilgili ne bilgin var.Bırakin bu sahlik işlerine karismayi.Sanami düstu aciklamak..yeter artik bi siyasilerin sagliga karismalari..
Düzceli 12 ay önce
Hazır beyin cerrahi doktoru bekediyede çalışıyor kimden torpilli.özlü başka adammı yok doktor işini yapsın hastalıklar felaketi yaşatıyor Türkiyede doktor aranıyor,siz engel oluyorsunuz geleceyemi oynuyorsunuz size Düzceden ekmek çıkmaz herkez işine.
Ahmet Çakır 12 ay önce
Milletvekili Ayşe Kesir iki gün önce sosyal medyasında duyurdu nasıl müjdeyi Mustafa Keskin vermiş oluyor anlaşılmadı.