banner851

banner955

“DÜZCE’YE ÇOK ÖNEMLİ HİZMETLERDE BULUNDU”

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, 21 Şubat 1994 yılında Türkiye’nin ilk yerel televizyonlarından biri olarak yayın hayatına başlayan ve kısa sürede Düzce basınının amiral gemisi olan Öncü TV’nin kuruluşunun 27. Yılını yayımladığı mesajla kutladılar

Gündem 21.02.2021, 10:30 21.02.2021, 21:28
727
banner1032

Çeyrek asırlık yayın hayatında Düzce basınının amiral gemisi görevini üstlenen doğru ve ilkeli habercilik anlayışı ile Düzce gündemine ışık tutan Öncü Medya’nın 27. kuruluş yıldönümü nedeniyle Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar kutlama mesajı yayımladı. 

Çakar yayımladığı mesajında, şu ifadelere yer verdi:

“Düzce’nin ilk yerel televizyonu olarak 21 Şubat 1994 yılında yayın hayatına başlayan basın kuruluşunuz, kamuoyunu aydınlatmak adına uzun yıllardır çok önemli hizmetlerde bulunmaktadır. Öncü TV’nin 27. Kuruluş yılını kutlar, şehrimize ve bölgemize daha nice yıllar katkı sunmasını temenni eder, yöneticilerinin ve çalışanlarının başarılı bir yıl geçirmesini dileriz."

Keşir: "Yayın Hayatınızda Başarılarınızın Devamını Diliyorum"

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ise, yayımladığı mesajında şu görüşlere yer verdi:

"Sadullah Ünsal Öncü Haber Genel Yayın Yönetmeni; Yerel basınımızın değerli kuruluşlarından Öncü RTV’nin 27 kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Şahsınızda, bünyenizde çalışan değerli meslektaşlarımı da tebrik ediyor, yayın hayatınızda başarılarınızın devamını diliyorum."

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)
30
açık