banner851

banner955

DÜZCE’YE GİRİŞ VE ÇIKIŞLAR KONTROL ALTINDA…

Kontrollü normalleşme sürecine girilmesi ile birlikte uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının Cumartesi günleri kaldırılmasıyla Düzce genelinde denetimler sıklaştırıldı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri, kentin giriş ve çıkışlarında yoğun güvenlik önlemleri aldı.

Gündem 06.03.2021, 16:30 07.03.2021, 10:27
3444
DÜZCE’YE GİRİŞ VE ÇIKIŞLAR KONTROL ALTINDA…

Koronavirüs salgını haritasında turuncu kategoride yer alan Düzce’de, kontrollü normalleşme süreci ile birlikte uygulanan Cumartesi günleri sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırılması fırsat bilen Düzceliler, kendilerini sokağa attı.

15 hafta gibi uzun bir sürenin ardından, Cumartesi günü dışarı çıkmanın keyfini çıkartmak isteyen vatandaşlar, kır bahçeleri ve mesire alanlarına akın etti. Bu nedenle Düzce il genelinde yoğun güvenlik önlemleri alınırken, vatandaşlar topluca bir arada olunmaması ve sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda uyarıldı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik ekipleri de, kent merkezinin giriş ve çıkışlarında önlemlerini arttırdı. Düzce’de uygulama yapan trafik ekipleri, sürücülerin ehliyet ve kimliklerini kontrol ederken, diğer taraftan da salgına karşı dikkatli olunması hususunda araç sürücülerini uyardı. Yapılan denetimlerin Düzce genelinde, kısıtlamanın başlayacağı saat 21:00’a kadar devam edeceği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)
13
açık