banner851

banner614

DÜZCE’YE YENİ BİR FAKÜLTE DAHA!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce’ye bir fakülte müjdesi daha verdi. Bakan Özlü, Düzce Üniversitesi bünyesinde Sağlık Bilimleri Fakültesi kurulacağını açıkladı.

banner619
Gündem 15.12.2016, 13:47 15.12.2016, 13:51
1959
DÜZCE’YE YENİ BİR FAKÜLTE DAHA!

1 ay içerisinde eğitim alanında 2. müjde… Düzce’ye yeni bir fakülte daha kurulacak. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce’ye Sağlık Bilimleri Fakültesi kurulacağını açıkladı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Özlü, Sağlık Yüksek Okulu’nun Sağlık Bilimleri Fakültesi’ne dönüştürüleceğini belirtti. Bununla ilgili bakanlar kurulu kararının başbakanın imzasına sunulduğunu bildirdi.

Düzce’de eğitimin kalitesini arttırmak ve eğitim konusunda Düzce’yi örnek bir şehir haline getirmeyi hedefleyen Bakan Özlü kısa bir süre önce de Düzce Üniversitesine bağlı Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi kurulacağı müjdesini vermişti.

banner844
Yorumlar (8)
zeki 5 yıl önce
Sayın bakan ım bakan olmadan önce konuralp aybaş köyü ne yaptığınız ziyarette 6 yıldır asfalt lanmaya 2km yol için 2015 in pastırma sıcak larında olmaz ise 2016 yılının bahar ında hemen asfalt lanacığına söz vermişti niz malum Bakanlığı n verdiği yogunkuktan unuttunuz sanırım yoksa iki dudaginizin arasındaki 2 kelimenin yeterli olacağı basit bir mesekeyi hatırlatmak istedim saygilarimla
o 5 yıl önce
osmanca cıvar köyler kanalızasyon ıstıyoruz sayın bakanım
Kenan 5 yıl önce
Sayın Bakanımız adam işte kayda değer yararlı ve geleceğe dönük projeler üzerinde çalışıyor.Halk adamı bu işte Sayın Valimiz de çok uyanık ve iş yapan denetleyen ve halka değer veren bir insan,Valimiz ile bakanımız el ele şu belediyeleri de düzene soksalar şöyle teknik üniversitelerden mezun dinamik genç ve proje odaklı çalışabilecek şeffaf adamları bulup belediye başkanı olarak aday gösterseler de seçsek ve rahat bir Düzce de yaşasak.
Eleştirmen 5 yıl önce
O kadar mezun ve fakülte varken yenisini açmak sadece politiktir, real değildir.İşsizler ordusuna yeni mezunlar hayırlı olsun.
Üniversite mezunu olma 5 yıl önce
Üniversitede okuyan kişi belli sene daha işsiz görünmüyor, istatistiksel olarak.
SÜPER 5 yıl önce
HARİKA BİR HABER.
vatandaş 5 yıl önce
Sn.Bakan da olmasa bu memlekete 14 yıldır çivi bile çakılmayacaktı. Diğer vekilleri gören de duyan da yok.
eren 5 yıl önce
hakikatten fevai beyler nerede kendileri gören duyan varmı?