banner851

banner955

“DÜZCE’Yİ HEP BİRLİKTE KALKINDIRACAĞIZ”

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, Ahmet Mutlu yönetiminin göreve gelmesi ile kuruluş amacına uygun şekilde şehrin gelişmesine yönelik önemli çalışmalar yürüten Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı’nı ziyaret etti. Görüşmede, Düzce’yi kalkındırma amacıyla ortak çalışmalara imza atılacağı vurgulandı.

Gündem 05.11.2022, 13:00 05.11.2022, 16:00
257

Düzce TSO’nun yeni yönetimi, nezaket ziyaretlerine sivil toplum örgütleri ile devam ediyor. Bu kapsamda Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı’nı ziyaret eden Düzce Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, vakıf hakkında Düzce TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Başkanı Ahmet Mutlu’dan bilgiler alırken, vakfın kurulduğu günden bugüne kadar yaptığı faaliyetleri dinledi.

“Düzce’mizin katkı sağlayacak her türlü projeyi destekliyoruz”

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık; “Düzce Üniversitesi başta olmak üzere Düzce’deki diğer derneklerle de işbirliği yapıyor ve yapmaya da devam edeceğiz. Düzce’mizin tanıtımına ve kalkınmasına katkı sağlayacak her türlü projeyi destekliyoruz. Bugün burada Yönetim Kurulunda görev alan Ahmet Mutlu ağabeyimizin yönetiminde önemli işlere imza atacaktır.” dedi.

“Vakıf Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile bir bütün olmalı”

Düzce TSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Başkanı Ahmet Mutlu ise, “Düzce’mize ve Düzce Üniversitemize çok önemli faydalar sağlıyoruz.” dedi. Mutlu, Düzce Kalkınma ve Tanıtma Vakfı’nın Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile bir bütün olması gerektiğini ve Düzce TSO ile yakın çalışmalar içerisinde olacağını, Düzce’yi kalkındırma ve tanıtma amacıyla ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Yorumlar (1)
tevfik 3 hafta önce
Kesinlikle Düzce için uğraşacaklar.Makam mevki şan şöhret hep ikinci plandadır.
Yeni Sayımız