banner851

banner955

DÜZDER'den üniversite halk birlikteliği

ÖNCÜ TV Yönetim Kuirulu Başkanı Önder Tonyalı'yı ziyaret eden DÜZDER yetkilileri üniversite ile halk birlikteliğinin sağlanması gerektiği üzerinde durdu.

Gündem 06.03.2009, 12:16
207
DÜZDER'den üniversite halk birlikteliği

Düzce'yi Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği Başkanı Cemal Aksan ve dernek yönetim kurulu üyeleri bugün ÖNCÜ TV Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı'yı ziyaret etti. Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan DÜZDER Başkanı Cemal Aksan, özellikle üniversite ile halk birlikteliğinin sağlanması için sivil toplum kuruluşları ve basın organlarının birlikte hareket etmesi gerektiği üzerinde durdu.

Aksan, üniversite öğrencilerinin Düzce merkezde çok fazla dolaşma imkanı bulamadığını belirterek, “Bu zamana kadar eğitim açısından elimizden gelen desteği yapmaya çalıştık. Bundan sonra da özellikle üniversite öğrencileri ile halkı birlikteliğinin sağlanmasına çalışıyoruz. Bu konuda da gerekli çalışmalara ilerleyen günlerde başlayacağız. Bu çalışma için sivil toplum kuruluşları ve basın organlarının tanıtım açısından desteklerine ihtiyacımız var.” şeklinde konuştu.

Dernek üyeleri kuruluşunun 16. yılı dolayısıyla ÖNCÜ TV Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı'ya plaket de hediye etti.

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu