banner851

banner614

EDİRNE VALİSİ DÜZCE'DE

banner619

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Edirne'nin tanınma konusunda mesafe alması için çaba sarfedeceklerini belirterek Düzce'yle ilgili sorduğumuz soru üzerine önemli bir tespitte bulundu, "Düzce kültür mü trizm mi üniversite şehri mi olacak. Önce buna karar verilmeli" dedi.

banner846
Gündem 29.07.2014, 17:57
232
EDİRNE VALİSİ DÜZCE'DE
banner844

 

Bugüne kadar Yalova ve Giresun Valisi olarak kamuoyunun tanıdığı son valiler kararnamesinde de Edirne Valisi olarak görev yapan Düzceli Vali Dursun Ali Şahin, Ramazan Bayramı için geldiği Düzce'de Edirne'nin durumu ve Düzce'nin konumu hakkında görüşlerine başvurduk.

Edirne'nin daha iyi tanıtılması gerektiğini hatırlatan Vali Şahin, "Edirne aynı zamanda Hz. Fatih'in duasını aldığı bir şehir" diyerek Edirne'nin önemini vurguladı.

"Düzce, Edirne'den nasıl görünüyor" şeklindeki sorumuza " Önce Edirne Düzce'den nasl görünüyor önce onu cevaplandırmak gerek" diyerek devam eden tecrübeli Vali Şahin, Düzce'yle ilgili tespitlerde bulunmaktan da kaçınmadı.

Şahin, "Düzce öncelikle karar vermeli kültür mü turizm mi yoksa üniversite şehri mi olacak. Önce buna karar vermeli" dedi.


Şahin, Edirne'yle Düzce'yi karşılaştırmadan edemedi.. Vali Şahin, "Düzce sanayide Edirne'den önde" dedi.

 

Haber;E.Tayhan

 

 

 

 

Yorumlar (0)
27°
açık