banner851

banner614

ELEŞTİRENLERE SERT CEVAP:

banner619

745 bin TL fiyatı ile uzun süre gündemden düşmeyen saat kuleleri ile ilgili gelen eleştirilere Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, “ bunlar dar kafalı” diyerek karşılık verdi.

banner846
Gündem 05.09.2015, 19:18
3014
ELEŞTİRENLERE SERT CEVAP:
banner844
Düzce’ye iki adet yapılacak olan ve MHP’li meclis üyesi Ercan Katırcıoğlu tarafından 745 bin TL olduğu belgelenen saat kuleleri ile ilgili gelen eleştirilere Belediye başkanı Mehmet keleş, bir tesis açılışında sert ifadelerle karşılık verdi.
Keleş, eleştirilere “Bunlar dar kafalı” açıklaması ile cevap vererek “Geri görüşlü, dar kafalılar saat kulelerine karşı çıkıyorlar. Eminin bunlar Beşiktaş Saat Kulesi yapılırken yaşasalardı ona da karşı çıkarlardı. Bu saat kuleleri bizim simgemiz olacak ve gelecekte de bizleri temsil edecekler” dedi.  
Yorumlar (73)
Senden kurtulmak 6 yıl önce
Sen bu şehrin belediyesinden gidene uzaklaştırılıncaya kadar Düzcelilere rahat yok.
Kaldı 3 yıl. Ancak kuru kuru gitmene gönlüm razı değil. Yaptığın yanına kar kalmamalı ,her şeyin hesabını vererek, bedelini ödeyerek gitmendir asıl önemli olan.
Derhal Görevden alınmalı, 6 yıl önce
Görevden alınmazsa akparti düzcede 1 zor alır..Derhal açığa alınmalı, tüm ihaleleri incelemeden geçmelidir..
Düzceli 6 yıl önce
Doğma büyüme Düzceliyim. Senin kadar sefil, halka tepeden bakan, saygısız ve sorumsuz bir belediye başkanı bu şehre gelmedi gelmezde. Allah seni bildiği gibi yapsın.
İktidar değişsin 6 yıl önce
Tüm işlerin tek tek hesabı sorulur, zerre yamuk yapmışsan cezasını çekersin..Dayandığın güç ebedi başkan, keser döner sap döner gün gelir hesap döner.Yazık memletekete, yazık ki vizyonu olmayan başkanlar var başımızda..
Sonradan Görme 6 yıl önce
Başkan indra gandi için başka projeler üretmelisin.
Saat kuleleri 18. ve 19. yy icraatlarıdır. O kadar yurt dışında gezmene rağmen şu dar cehaletini hala ortadan kaldıramadın. Yüz yıl başkanlıkta yapsan sen bu kadarsın...
Görevden alınmalı... 6 yıl önce
Senin gibi bir adamın belediye başkanlığı yaptığı yerde yaşamak bana zül geliyor. Düzce de yaşayan tüm insanların günlük yaşam dertlerinin yanında bir de keleş sendromumuz var. Gözümüzün içine baka baka utanmadan saygısızca konuşan .
utanmayan 6 yıl önce
Seni bu şehrin başına getiren herkesin yaşanan bu rezil tabloda vebali var. Dar kafalığa gelince emin ol başkan bu konuda seninle kimse yarışamaz. Sen götürmeye devam et. Ama unutma bunların hepsi tek tek senden çıkarılacak. Hesap vereceksin.
Meraklısına 6 yıl önce
Sayın başkan helal olsun ...Düzce liye senin gibi başkan yakışır ...bu insanlar değilmiydi seni yolsuzlukla suçlayıp 4 yıl düzcesiz bırakan ...geldin oyunu aldın .şimdi tam düzceli den intikam alma zamanı ...hak ediyorlar ...ye iç ..bun ların....??
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık