banner851

banner955

Emekli Polis Memuru'ndan Örnek Hareket

Yaklaşık bir ay önce Islahiye ve Fevziye köyünde kız davası yüzünden çıkan taşlı sopalı kavgada aralarında husumet oluşan yaklaşık 40’a yakın genç bugün Emekli Polis Memuru Hüseyin Çapkın tarafından barıştırıldı.

Gündem 11.10.2009, 20:05
155
Emekli Polis Memuru'ndan Örnek Hareket

Yaklaşık bir ay önce Islahiye ve Fevziye köyünde oturan gençler Üçyol mevkiinde toplanarak taşlı sopalı kavga ettiler. Kız davası yüzünden çıkan kavgada aralarında husumet oluşan yaklaşık 40’a yakın genç bugün Gölyaka sapağında Emekli Polis Memuru Hüseyin Çapkın tarafından verilen yemekle bir araya gelerek barıştırıldı.
Gençlerin barışmasına, Şaziye Köyü Bayraklar Jandarma Karakol Komutanı Fethi Yavuz’da aracılık etti. Islahiye ve Fevziye köyünde yakın dostlarının olduğunu söyleyen Emekli Polis Memuru Hüseyin Çapkın “gençlerle aram iyi olduğu için aileler benden rica ederek gençleri barıştırmamı istedi. Anneler babalar üzülmesin husumet devam etmesin gençler kavga etmesin diye elimden geleni yaptım ve bugün burada onlar için yemek veriyorum. Bugünden itibaren artık kavga etmeyecekler.” dedi.
Gençler yemek yemeye başlamadan önce birbirlerine sarılarak barıştıla.

Yorumlar (0)
22
açık