banner851

banner614

EMİNE NİNEDEN TORUNUYLA MİLLİ DAYANIŞMAYA DESTEK

banner619

Düzce'de 75 yaşındaki Emine Şentürk ile 12 yaşındaki torunu Nesibe Şeyma Yağmur, Milli Dayanışma Kampanyası'na 10 bin 160 lira bağışta bulundu.

banner846
Gündem 08.04.2020, 15:40
4547
EMİNE NİNEDEN TORUNUYLA MİLLİ DAYANIŞMAYA DESTEK
banner844

Düzce'de 75 yaşındaki Emine Şentürk, 12 yaşındaki torunu ile Milli Dayanışma Kampanyası'na destek verdi.

Koçyazı Mahallesi'nde oturan Emine Şentürk, 112 Acil Çağrı Merkezini arayıp, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlattığı kampanyaya katılmak istediğini belirterek, bunun için yardım talep etti.

Bunun üzerine Vefa Sosyal Destek Grubunda görev yapan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü personeli, Şentürk'ün evine gitti.

Şentürk, evde eşi, kızı, damadı ve torunlarıyla yaşadığını, ülkenin zor günlerinde ihtiyaç sahiplerine destek vermek için birikimi olan 10 bin lirayı bağışlayacağını belirtti.

Bunun üzerine Şentürk'ün torunu Nesibe Şeyma Yağmur da kumbarasında biriktirdiği 160 lirayı kampanyaya bağışlamak istediğini söyledi.

Ekipler, parayı tutanakla teslim alarak, kamu bankasına teslim etti.

Daha sonra, aileye, bağışın kendi adlarına yapıldığına dair banka dekontu tutanakla verildi.

Yorumlar (5)
Abdullah Yasir 1 yıl önce
Rabbim bu milletteki sevdadan ötürü, bizleri korusun.Ama yapılan yardimlarida titizlikle en ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayanlardanda hem bu dünyada hemde ahirette, Rabbim hesabın en ağirini sorsun.Birde güzellikleri ve iyilikleri engellemeye çalışanlarıda Rabbim ıslah eylesin.
Adore81 1 yıl önce
Yahu nine işin yokmu senin de Devlet vatandaşından yardim toplamaz bi icat çıkarıldı deprem yardim sel yardim salgin yardim halbuki devlet bu surecleri yonetme politikasi ile yukumludur.yiyemedin dimi.
Kaymağı yiyenler nerede? 1 yıl önce
Ellerinden öperim teyzem. Allah razı olsun.. Şu senin içten bağışını, devletin kaymağını yiyen, ekmeğe, suya, yemeye, arabaya para vermeyen siyasiler de biraz katılabilseler keşke..
Ysmn 1 yıl önce
Güzel ülkemin,guzel insanları.Allah razı olsun teyzemizden.Rabbim uzun omürler versin
Murat 1 yıl önce
Sonra bazı Siyasiler çıkıpta biz yaptık demesin ne yapılıyorsa bunu millet yapıyor.
19°
açık