banner851

banner614

EMİTT FUARI BAŞLADI

banner619

Emitt doğu akdeniz uluslararası turizm ve seyhat fuarı istanbulda başladı.Düzce ili standı büyük ilgi görürken fındığımız ile ön plana çıktık.

banner846
Gündem 11.02.2010, 18:21
128
EMİTT FUARI BAŞLADI
banner844

Turizm dünyasının buluştuğu Emitt doğu akdeniz uluslararası turizm ve seyhat fuarı açıldı.
10 salonda 55 bin m2 lik alanda 60 ülke ve yüzlerce turizm merkezinden 3500 katılımcının iştirakiyle oluşan fuarın açılışını kültür ve turizm bakanı ertuğrul günay ve istanbul valisi muammer güler tarafından yapıldı.
Düzce ilinin tanıtıldığı standlarda ise Düzce belediye başkanı ismail bayram gümüşova belediye başkanı ahmet bostancıoğlu, akcakoca belediye başkanı fikret albayrak, turizm il müdürü özcan budak beyköy belediye başkanı osman kılıç boğaziçi belediye başkanı ali soyer il genel sekreteri kenan üstünel ve il genel meclisi üyeleri belediye başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri ile çok sayıda davetlinin katıldığı fuar büyük ilgi gördü.
Yerli ve yabancı turizimcilerin yoğun ilgi gösterdiği fuarda düzce ili fındığı ve özelliklede çocukların yer aldığı çocuk mehter takımının gösterileri görenleri adeta büyüledi.
Düze valiliği il turizim müdürlüğü ve düzce belediyesi tarafından hazırlanan il standına gösterilen ilgi memnunlukla karşılanırken akcakoca ilçemizde fuarda başarılı bir organizasyonla yer aldı.

Yorumlar (0)
15°
açık