banner851

banner614

EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ AKTAŞ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER

banner619

Çeşitli temaslarda bulunmak için Ankara’ya giden Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ve Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş’ı makamında ziyaret etti.

banner846
Gündem 16.04.2021, 12:04
738
EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ AKTAŞ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER
banner844

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu ve Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Ankara temaslarını sürdürüyor. Ankara’da ilçelerdeki yatırım, proje ve sorunların çözümü için ilgili Bakanlık ve müsteşarlıkların kapısını çalan Koloğlu ve Çam, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş’ı ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyaret sırasında Koloğlu ve Çam, Emniyet Genel Müdürü Aktaş’a Cumayeri ve Yığılca İlçelerinin yöresel ürünlerini takdim etti.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, “Ülkemiz için çok önemli hizmetlerde bulunan Sayın Emniyet Genel Müdürümüz Mehmet Aktaş’ı Cumayeri Belediye Başkanımız Mustafa Koloğlu ile birlikte makamında ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz sırasında her iki ilçemizin genel durumları ile ilgili Sayın Emniyet Genel Müdürümüz Mehmet Aktaş’ı bilgilendirme fırsatı bularak, kendisini Cumayeri ve Yığılca ilçelerimize davet ettik” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Ne alaka ? 3 ay önce
Ne alakaya maydonoz?