banner851

banner614

Emniyet ve Jandarma'da bayramlaşma !

Valilikçe düzenlenen Bayramlaşma törenin ardından protokol üyeleri Önce Emniyet Müdürlüğü'ne giderek polisin Ardan İl Jandarma komutanlığını ziyaret edip askerin bayramını kutladı.

banner619
Gündem 20.09.2009, 18:36
205
Emniyet ve Jandarma'da bayramlaşma !

Düzce Valiliğince İl Müftülügü toplantı salonunda düzenlenen resmi bayramlaşma törenin ardından protokol üyeleri asker ve polisin de bayramını kutladılar.Valilikçe düzenlenen Bayramlaşma törenin ardından protokol üyeleri Önce Emniyet Müdürlüğü'ne giderek polisin Ardan İl Jandarma komutanlığını ziyaret edip askerin bayramını kutladı.
Vali Kılınç, Milletvekilleri ve protokol üyeleri ile birlikte önce il Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret ederek görev yapan polislerin bayramlarını kutladılar.

Ardından İl Jandarma Komutanlığı'na geçen protokol üyeleri burada da bayramda ailelerinden uzakta vatani görevlerini yapan askerlerle bayramlaştılar.

Vali Kılınç askerlere hitabep yaptığı konuşmada tüm mehmetçiğin bayramını kutlarken, bundan sonraki hayatlarında tüm bayramları aileleri ve sevdikleri ile bir arada geçirmeleri temennisinde bulundu.

Protokol üyeleri daha sonra kendileri için yapılan ikramlardan tattılar. Bayram Ziyaretlerin son durağı Devlet Hastanesi oldu.

banner844
Yorumlar (0)