banner851

banner614

EN GÜZEL PİKNİK ORGANİZASYONU

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri tarafından Engelliler Haftası nedeniyle her yıl düzenlenen piknik etkinliği bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu.

banner619
Gündem 14.05.2018, 16:19 15.05.2018, 09:04
1995

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Engelliler Haftası olması dolayısıyla düzenlediği geleneksel piknik programını bu yıl Gölyaka Kültür Park’ta yaptı.

Pikniğe, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Bekir Daştan, Belediye Başkan Yardımcıları Elif Sezer Cebar ve Özgür Sağlam, Meclis Üyesi Gönül Asuk, özel bireyler ile aileleri katıldı.Özel bireylerin doyasıya eğlendi, ailelerine ise bir nefes olan piknik organizasyonunda ise renkli görüntüler yaşandı.Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, özel öğrencilerin oyun havası ve halayına eşlik etti. Diğer protokol üyeleri ise el çırptı.Yoğun ilgi ve sevgi ile karşılaşan protokol üyeleri onların gününü en güzel şekilde geçirmesi için adeta seferber oldu.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (2)
Aa 3 yıl önce
Gölyaka Kültür Park’ın adı değiştirilmemiş miydi?
Harika 3 yıl önce
Organizasyon için düzce halkı olarak çok teşekkür ederiz senede 1 defa olan organizasyon değişik etkinliklerle daha sık olsa daha memnun oluruz örn:kültür merkezinde tiyatro etkinliği, konser vb.